Wpis z mikrobloga

Jak wiadomo mirko pełne jest kuców, więc może oni pomogą mi zrozumieć... DLACZEGO????? Chlopaki, poważnie, dlaczego sobie to robicie? Że ładne to? Męskie? Stylowe? NIE NIE NIE. Ja jako przedstawicielka płci przeciwnej mówię Wam, że dla mnie (i dla większości chociaż z pewnością nie wszystkich) kobiet na tej planecie kuc jest czymś aseksualnym. Osobiście wręcz odrzuca mnie od kuców. Podrywał mnie kiedyś taki chłopak. Miły chłopak, wrażliwy, uczuciowy, przesymapatyczny, dlatego nie chciałam go zranić odrzucając jego zaloty, które wskazywały na to, że po prostu się podkochiwał. Co miałam mu powiedzieć? "Masz zerowe szanse, bo masz kuca?". Nic nie poradzę na to, że mój mózg krzyczy "uciekaj!". Lubiłam go, ale kuc dla mnie wyklucza chłopaka na starcie. Myślę, że #popularnaopinia i wiem, że jest wiele osób, które mnie popierają. Ale wytłumaczcie mi w czym chłopakowi służy kuc? I wszystkie różowe paski, które myślą tak jak ja. Jednoczmy się i napiszcie co o tym sądzicie, może dzięki temu jakiś Mirek zejdzie na dobrą drogę i zetnie kuca. Chłopaki, wraz z Nowym Rokiem zmieńcie coś w swoim życiu, może warto sprobować? Przecież jeśli będzie coś nie tak to włosy odrosną. Zachęcam do poddania się zabiegowi #dekucing i wrzucanie pod ten tag dowodów na swoje nawrócenie.
  • 141
  • Odpowiedz
Tylko takie Mirabelki w różowych włosach, z twarzą pokrytą licznymi kolczykami, chodzące w glanach lecą na długowłosych mężczyzn.

@iczka90: nie tylko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
czyli prawdziwy facet, to tylko taki w krótkich włosach?
Oj, znam wiele kobiet, które widząc np. Johnny'ego Deppa by się z Tobą nie zgodziły
@pani_koralgol: #kucjestspoko (niestety #niepopularnaopinia)
pamiętaj, że to, co dla Ciebie jest obleśne, nie musi być obleśne
  • Odpowiedz
@pani_koralgol: Nie wiem, czy dobrze zrozumiałam: przekonujesz facetów,żeby obcięli swoje długie włosy, wypowiadasz się negatywnie na ich temat (nie napiszę,że obrażasz), twierdzisz,że facet z długimi włosami wygląda brzydko - ALE jesteś zajęta i chcesz,żeby faceci się zmieniali tak po prostu, bo Tobie to nie pasuje, a i tak nie jesteś nimi zainteresowana? Po co W OGÓLE namawiać kogokolwiek na obcięcie włosów, skoro mu się podobają i dobrze się w nich czuje?
  • Odpowiedz
@pani_koralgol: a mnie obrzydzają dziewczyny z krótkimi włosami, takimi krótszymi niż 80 cm, ani to kobiece ani w ogóle. Jeśli masz włosy przed talię to weź w ogóle nie wychodź z domu dopóki Ci nie urosną, bo wszyscy ludzie na twój widok czują wtręt.

  • Odpowiedz
Tam #!$%@? - miałem długie włosy i było spoko, teraz mam na łbie koło milimetra i też jest spoko, a przejmowanie się opinią paska którego główną cechą jest bycie zajętą to stulejarstwo over 9000, polecam zabrać atencję z diety.
  • Odpowiedz
  • 6
@suckuba: źle zrozumiałaś. Nie namawiam do niczego. Zachęcam do zmiany. I nie wszystkich. Jestem tolerancyjna i generalnie nie obchodzi mnie czy ma dlugie wlosy czy krótkie. Ale chce uświadomić że to tylko włosy. Ze warto moze je obciac i zobaczyc. Moze będzie lepiej. Moze ktos polubi miec krotkie wlosy. Nie podoba sie? To nie. Zapuszcza na nowo. Po prostu zauważyłam że chłopaki z dlugimi wlosami czesto przesadzaja na punkcie swoich wlosow.
  • Odpowiedz
Już się zaczynają argumenty w stylu "co Cię obchodzi co inni robią/jak wyglądają itp." xD. Właśnie po to jest ten wątek, żeby sobie podyskutować. Długie włosy u faceta nie są czymś złym pod warunkiem, że ma je jakoś fajnie uczesane jak np. już wymieniony Johny Deep, czy Brad Pitt w Troi. Niestety, większość kucy tak nie ma i po prostu związują włosy z tyłu głowy co wygląda tragicznie, ale jak to się
  • Odpowiedz
@pani_koralgol: Skoro ktoś ma długie, to widocznie taka była jego decyzja, po cholerę chcesz wtrącać się w cudze wybory i wygląd?
Zachowanie "kolegów" - nawet jeśli efekt był spoko, było fatalne. To jest ingerencja w czyjś wygląd bez jego zgody, nie wiem, czy nie podeszłoby pod naruszenie nietykalności cielesnej . Zajebisty żart. I współczuję mu tych dziewczyn, skoro ważniejsze od charakteru były dla nich tylko włosy. Wstyd było się pokazać z
  • Odpowiedz
@suckuba: @pani_koralgol: źle zrozumiałaś. Nie namawiam do niczego. Zachęcam do zmiany. I nie wszystkich. Jestem tolerancyjny i generalnie nie obchodzi mnie czy ma grube nogi czy chude. Ale chce uświadomić że to tylko nogi. Ze warto moze je obciac i zobaczyc. Moze będzie lepiej. Moze ktos polubi nie miec grubych nóg. Nie podoba sie? To nie. Założysz protezę. Po prostu zauważyłam że dziewzcyny z grubymi nogami czesto przesadzaja na punkcie
  • Odpowiedz
@iczka90: Mówisz? Miałem sam kiedyś długie włosy (oj dawno to było). Raz, że ładniejsze niż 99.9% dziewczyn jakie widziałem w swoim życiu, dwa, że nie mylono mnie z dziewczyną. No i na zainteresowanie płci przeciwnej też nie narzekałem. Fakt, że wyglądam lepiej w krótkich, ale czasem pomachałoby się grzywą. I jest naprawdę całkiem sporo (różnego typu) dziewczyn, które wręcz mają obsesję długowłosych facetów. Mimo to, jestem w stanie Was zrozumieć, bo
  • Odpowiedz
@suckuba: no ale kiedy to właśnie jest niemęski element wyglądu. Długie włosy związane z tyłu tak jak to jest na zdjęciu wyżej są niemęskie. Tak samo jak krótkie włosy (ale tak bardzo krótkie) u kobiety moim zdaniem są niekobiece.
  • Odpowiedz
@MacBulwa: @paradiseOnEarth: Dla mnie długie włosy są bardzo męskie. O wiele bardziej,niż jeżyk czy jakieś dziwne podgolone boki i irokez. Wiadomo,muszą pasować do całokształtu urody, ale naprawdę męski facet z długimi włosami ma w sobie jakiś zwierzęcy, prymitywny urok ;)
  • Odpowiedz
@paradiseOnEarth: Nie musisz mi mówić, skąd brać takie fotki ;) moje upodobanie do długich włosów u facetów podchodzi już pod fetysz. Mimo to staram się być obiektywna, jak ktoś wygląda w długich włosach jak #!$%@?, to doradzę mu obcięcie ;)
  • Odpowiedz
@paradiseOnEarth: No nie wiem, niemęski element wyglądu to cycki, wcięcie w talii i takie tam, długie włosy poniekąd też ale są wyjątki, które już wymieniłem wcześniej.
@suckuba: @paradiseOnEarth: Chodzi o to, że większość osób z kucem jakie spotkacie na ulicy tak nie wyglądają. Gościu ze zdjęcia jest napakowany i ma brodę więc tutaj długie włosy nawet i pasują.
  • Odpowiedz