Wpis z mikrobloga

Jak wiadomo mirko pełne jest kuców, więc może oni pomogą mi zrozumieć... DLACZEGO????? Chlopaki, poważnie, dlaczego sobie to robicie? Że ładne to? Męskie? Stylowe? NIE NIE NIE. Ja jako przedstawicielka płci przeciwnej mówię Wam, że dla mnie (i dla większości chociaż z pewnością nie wszystkich) kobiet na tej planecie kuc jest czymś aseksualnym. Osobiście wręcz odrzuca mnie od kuców. Podrywał mnie kiedyś taki chłopak. Miły chłopak, wrażliwy, uczuciowy, przesymapatyczny, dlatego nie chciałam go zranić odrzucając jego zaloty, które wskazywały na to, że po prostu się podkochiwał. Co miałam mu powiedzieć? "Masz zerowe szanse, bo masz kuca?". Nic nie poradzę na to, że mój mózg krzyczy "uciekaj!". Lubiłam go, ale kuc dla mnie wyklucza chłopaka na starcie. Myślę, że #popularnaopinia i wiem, że jest wiele osób, które mnie popierają. Ale wytłumaczcie mi w czym chłopakowi służy kuc? I wszystkie różowe paski, które myślą tak jak ja. Jednoczmy się i napiszcie co o tym sądzicie, może dzięki temu jakiś Mirek zejdzie na dobrą drogę i zetnie kuca. Chłopaki, wraz z Nowym Rokiem zmieńcie coś w swoim życiu, może warto sprobować? Przecież jeśli będzie coś nie tak to włosy odrosną. Zachęcam do poddania się zabiegowi #dekucing i wrzucanie pod ten tag dowodów na swoje nawrócenie.
  • 141
  • Odpowiedz
@MacBulwa: Im facet starszy, tym lepiej wygląda w długich włosach. Poniżej 20 lat przeważają "kuce mentalne", z lichą kitką i pieszczochami "bo subkultura", ale w okolicach 25 już można spotkać po prostu męskiego faceta z długimi włosami.
@paradiseOnEarth: Ale na fotkach są krótkie włosy, nie ma plusa.
  • Odpowiedz
@paradiseOnEarth: wydaje mi się, że targetem tego wątku jest tych większość facetów, którzy nie potrafią "nosić" długich włosów :)
@suckuba: Nawet bym podniósł ten próg wiekowy nieco wyżej niż 25 lat. Masz rację a dzieje się tak bo albo facet od początku dba o fryzurę, albo zdaje sobie sprawę jak głupio wyglądał z kucem i go ścina.
  • Odpowiedz
@MacBulwa: Albo "wyrasta" z bycia tru metalem aka brudasem, albo nosi kuca dlatego,że do niego pasuje. To widać, bo ten drugi typ nie łączy kuca z glanami i pieszczochami, ale często ma "swój wypracowany styl", trochę zadziorny, trochę na luzie, trochę z klasą, wszystko dobrze ze sobą gra. I to jest bardzo fajny styl ;)
@paradiseOnEarth: Albo kiepskie zdjęcie (ma minę na skrzywdzoną dziewicę) albo po prostu nie mój typ.
  • Odpowiedz
@Puccini: każdy ma swoje zdanie. Napisałam, że mi się faceci z kucem nie podobają :) szanuje Twoje (chociaż nie wiem czy jakieś Twoje zdanie jest sensowne) więc skończ #gimbohumor bo z każdym Twoim wpisem mam większe obrzydzenie do kucy :) słonko
  • Odpowiedz
@iczka90: napisałaś, że czujesz odrazę a to mocne słowa ja na 10latkę ( ͡° ͜ʖ ͡°) mnie w sumie #!$%@? opinia na temat kuców bo jeszcze tego brakowało, żebym się przejmował tym co obcy ludzie na głowach noszą więc z twoim zdanie nie polemizuję. Śmieszy mnie po prostu sposób, w jaki je wyrażasz i z każdym twoim wpisem mam większe obrzydzenie do różowych z kijem w dupie
  • Odpowiedz
@pani_koralgol: Noszą kuce bo lubią i mają #!$%@? na to czy komuś się to spodoba czy nie. Równie dobrze można zapytać po ki #!$%@? łazić z ogoloną głową i w dresie. Również jest to aseksualne dla części różowych pasków. Ja tam śmigam z kucem ponad 15 lat i możesz wierzyć lub nie, nigdy nie narzekałem na brak zainteresowania ze strony płci przeciwnej. Jak sobie wspomnę czasy licbazy to jedynie dresiary Karyny
  • Odpowiedz
Nie znam osoby, która by słuchała metalu aktywnie poprzez jeżdżenie na koncerty i choć raz nie miały długich włosów.


@Sarpens: Ja tak mam, zwykle parę koncertów metalowych w roku zaliczam, słucham też takiej muzyki (teraz absolutnie nie tylko takiej, horyzonty mi się baaardzo poszerzyły, ale był taki okres w życiu) i nigdy kuca nie miałem.
  • Odpowiedz