Wpis z mikrobloga

Jak wiadomo mirko pełne jest kuców, więc może oni pomogą mi zrozumieć... DLACZEGO????? Chlopaki, poważnie, dlaczego sobie to robicie? Że ładne to? Męskie? Stylowe? NIE NIE NIE. Ja jako przedstawicielka płci przeciwnej mówię Wam, że dla mnie (i dla większości chociaż z pewnością nie wszystkich) kobiet na tej planecie kuc jest czymś aseksualnym. Osobiście wręcz odrzuca mnie od kuców. Podrywał mnie kiedyś taki chłopak. Miły chłopak, wrażliwy, uczuciowy, przesymapatyczny, dlatego nie chciałam go zranić odrzucając jego zaloty, które wskazywały na to, że po prostu się podkochiwał. Co miałam mu powiedzieć? "Masz zerowe szanse, bo masz kuca?". Nic nie poradzę na to, że mój mózg krzyczy "uciekaj!". Lubiłam go, ale kuc dla mnie wyklucza chłopaka na starcie. Myślę, że #popularnaopinia i wiem, że jest wiele osób, które mnie popierają. Ale wytłumaczcie mi w czym chłopakowi służy kuc? I wszystkie różowe paski, które myślą tak jak ja. Jednoczmy się i napiszcie co o tym sądzicie, może dzięki temu jakiś Mirek zejdzie na dobrą drogę i zetnie kuca. Chłopaki, wraz z Nowym Rokiem zmieńcie coś w swoim życiu, może warto sprobować? Przecież jeśli będzie coś nie tak to włosy odrosną. Zachęcam do poddania się zabiegowi #dekucing i wrzucanie pod ten tag dowodów na swoje nawrócenie.
  • 141
@RivaTnT90: ale żeby ten kuc nie wyglądał obleśnie, żeby wyglądał tak, żeby ludzie nie brzydzili się stać obok takiego czlowieka w autobusie to jednak trzeba poświęcić mu dużo więcej czasu. Bo to sie dłużej myje, dłużej suszy, o to trzeba dbać, na dlugie włosy nie wystarczy szampon. To trzeba pielęgnować.
@NR00: przeczytaj powyżej. Serio oszczędność? Trzeba zainwestować w chociaż jakąś odżywkę. Nie ma opcji żeby długie włosy dobrze wyglądały jak