Wpis z mikrobloga

Poleci ktoś jakieś gierki rpg na tryb coop za pośrednictwem steama? Najlepiej żeby cały wątek główny przechodzić razem, a nie coś na zasadzie 'mniejszej gierki' jak w farcry :-)

#steam #gry #rpg
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@flager: Akurat Dead Island przeszła całe sama moja Luba :p
@JBFC: Wiem, że ss nie będzie jej się podobał. Z resztą mi też nie chce się w to grać i najchętniej pograłbym w coś skyrim-podobnego.
  • Odpowiedz
@intruzzz: czyli chcesz jakieś dobrego RPG w Co-opie, chyba jeszcze nikt czegoś takiego nie stworzył.
To może BF3 w co-opie?
A poważnie to zagrajcie w Portal 2.
  • Odpowiedz
@flager No właśnie, chyba nikt nie zrobił czegoś takiego... Szkoda :/. Graliśmy wspólnie w Gildię 2, Lotr:witn, civkę, titan questa... Fajnie byłoby pograć w jakieś ciekawe rpg wspólnie :). Sprawdzę portal2 :), a BF3 ma kampanię w coop taką samą jak dla singla? (np w farcry jest jakaś skrócona)
  • Odpowiedz
@intruzzz: nie, Co-op i single to nie jest to samo. W co-opie jest kilka misji jakoś tam fabularnie połączonych, ale wynika to głównie z odniesienia do singla.
Jest 6 misji, w zależności od tego jaki poziom wybierzecie, jakie macie doświadczenie w FPSach i jak się zgracie (w jednej misji trzeba razem strzelać ze snajperek mniej więcej w tym samym czasie) to zajmie wam to od 2-3h do tak może z
  • Odpowiedz