Wpis z mikrobloga

Mirki zróbmy podsumowanie roku nieważne czy ten rok był dla was łaskawy czy nie, opiszcie co wam się dobrego przydarzyło !

Zacznę pierwszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

W lutym z #friendzone przeszedłem w #friendswithbenefits co później ewuolowało w #tfgf

W marcu zmieniłem lokal ze studenckiego mieszkania w fatalnych warunkach na nowe, odremontowane mieszkanie już tylko z #rozowypasek bez współlokatorki co wyszło na mega plus.

W kwietniu dostałem dobrze płatną pracę jako #programista z czego jestem wielce zadowolony bo nareszcie robię to w czym się kształciłem i daje mi mega satysfakcje.

Po wspólnych wakacjach z #rozowypasek w górach coraz bardziej widziałem że pasujemy do siebie i wiem że z tego coś będzie więcej ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

Święta spędziliśmy razem i jej rodzina też jest mega (Grażyna i Janusz ale są prawilni)

Teraz nadchodzi koniec roku i kto wie co będzie w 2015 roku !

Trochę #feelsy mnie łapią bo wyszedłem z #przegrywu i to wszystko w 2014 ! Dziękuje za wszystko co dał mi ten rok i nie usunę konta !

#zabawa #opiszsiebie #zaduzotagow
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gammarish: Po raz pierwszy pracowałem na imprezach masowych, po raz pierwszy włożyłem, po raz pierwszy spotkałem się z tą samą dziewczyna więcej niż 1raz, po raz pierwszy byłem na izbie wytrzeźwień, po raz pierwszy dostałem uliczny w------l.

W sumie działo się, wspomnienia są, ale nie wszystkie pozytywne
  • Odpowiedz
@laveta: była moją współlokatorką to mi ułatwiło sprawę jak dzieliła nas tylko ściana ( ͡ ͜ʖ ͡)

EDIT Mirki i Mirkówny opisujcie ten rok i nawet rozszerzcie co według was zdarzy się w 2015
  • Odpowiedz