Wpis z mikrobloga

Mirki wiecie co dzisiaj za dzień? Dzień moich urodzin ;)

Jako, że urodziłem się 31.12.1989 roku zawsze kiedy oddaje swój dowód w ręce obcego człowieka czekam na błyskotliwy komentarz. Najczęściej: O urodził się Pan w Sylwestra, ale niespodzianka dla rodziców hue hue, Ostatni dzień komunizmu jeden dzień później i urodził by się Pan w wolnej Polsce hue hue, 31 grudnia hue hue niezła data. Chociaż ostatnio trafił mi się taki mirek handlarz, który spojrzał i powiedział: 31 grudnia 89... ale się wtedy #!$%@? #!$%@?łem. Jednak ja nie o tym kiler....

Nie będę was prosił o plusy, ale zawsze miło w duszy jak jakiegoś rzucicie. W dniu moich urodzin chciałbym wam podziękować. Tak dobrze słyszycie podziękować. Za to że jesteście i śmieszkujecie, że taki #przegryw i #twnogf jak ja może znaleźć miejsce w internecie, w którym dobrze się czuje. Dziękuje @marianbaczal za to, że odpowiada na nurtujące moją świadomość pytania, dziękuje @melololonn, dzięki której wiem wszystko o wypadających włosach ( przy okazji gratuluje małego mirka). Nie mogę zapomnieć o @Aerials, która nie lubi sylwestra i zawsze napisze coś z czym się zgadzam i wiem, że moje myślenie nie jest tylko moje. @JavaDevMatt, który napisze o tym jak mu czas leci w Hamburgu bez opisywania codziennych wydarzeń pod meczetem. Dziękuje mireczki za wasze #heheszki #gimbohumor i #coolstory i inne takie, które podnoszą poziom mojego zadowolenia. O wielu z Was zapomniałem ale posiedzę tu jeszcze trochę i będziecie mi jak bracia syjamscy ( może poza ludźmi z #neuropa). Śmieszkujcie dalej bracia i siostry! Śmieszkujcie cały następny rok i znacznie dłużej. Nie wiem jak tagować ;0

#niewiemjaktootagowac #twnogf #oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #urodziny
  • 8