Wpis z mikrobloga

ludzie pytają mnie "hej marianbaczal jaki to był dla Ciebie rock?"

Odpowiadam, że bardzo, bardzo dobry. Śmiało mogę powiedzieć, że najlepszy jaki pamiętam. W 2014 roku wydarzyło się wiele dobrego nie tylko w moim życiu ale także wokół nas. Wybrałem kilka wydarzeń, które warto wspomnieć:

1) historyczny sukces polskiej idei wolnorynkowej - Janusz Mikke herbu Korwin wraz z colegami dostał się do Unioparlamentu. Dla wszystkich tych, którym idea leży na sercu był to dzień wielkiej radości. Pamiętam jak dziś ów majowy wieczór. Zapach kwiatów, delikatną woń czerwonego wina, smaczne mięso. Toastom nie było końca.

2) kanonizacja Jana Pawła II- wiem, że na tym portalu przeszło to bez echa ale jednak ludzie prawicy dobrze to pamiętają;

3) wspaniały sukces polskich siatkarzy - nic dodać, nic ująć;

Zapytacie "hej marianbaczal, a co z prostestami na ukrainie? a co z donaldem tuskiem w brukseli? a co z lewą kopacz?"

Odpowiadam - nikogo.

Mało znaczące epizody, o których nikt nie będzie pamiętał za parę lat. Przeminą jak niegdysiejsze śniegi.

Powiedzcie coledzy i coleżanki, jakie były wasze trzy najważniejsze wydarzenia tego roku? Tylko nie odpowiadajcie proszę w stylu "prawie wyszedłem z tyfynoghfhwg bo dotknąłem laskę w busie kolanem". Niech to będą prawdziwie ważne wydarzenia.

#marianbaczalcontent
  • 27
@marianbaczal:

1. Wyjazd samemu do Zakopanego na 5 dni był dla mnie najważniejszy, mogłem spędzić czas samemu, pomyśleć z dala od głupich ludzi. Zdobyłem też Giewont oraz Rysy, w następnym też na pewno pojadę, tylko na dłużej.

2. Praca, w której byłem dłużej niż 2 miesiące, co prawda tylko w Żabce ale nauczyła mnie lepszych relacji z ludźmi i odpowiedzialności, choć nad tym wciąż pracuję (w sensie nad odpowiedzialnością, bo od
@marianbaczal: praca na #bjk (to co towarki poznałem to moje)

2. wzięcie się w garść i zajecie sie treningiem kalisteniki, trwanie w nim

3. propozycja pracy przy organizacji Tomorrowland w Sao Paulo w Brazylii, w Maju prawdopodobnie wyjezdzam :)

4. Pierwsze narty tego sezonu mam za soba, dzisiaj jade znów :]

5. wyjebista praca poza sezonem #bjk w niemczech, przy montażu platformowych systemow parkingowych

6. nie ma punktu 1.

@marianbaczal: drogi Marianie nr 1 oraz 3 znajdują się również na mojej liście, zapytasz mnie dlaczego nie nr.2 dlaczego szykanuję papieża polaka mając tak katolicki nick, otóż odpowiem ci dla mnie papież polak święty był już wcześniej i nie potrzebowałem na to zezwolenia i regulacji prawnych Watykanu.
@marianbaczal:

1. Epickie zwycięstwo polskiej prawicy poprzez zdobycie przez KNP miejsc w UE

2. Odkrycie że to nie wypok.pl szkaluje papieża, i stoi za tym lewacko-reptiljańska strona kurahen.ork

3. Założenie konta na wypok.pl


4.(ewentualnie inny punkt( ͡° ͜ʖ ͡°)) Usunięcie konta na wypok.pl,


ale to nie w tym roku