Wpis z mikrobloga

Wytłumaczcie mi co się stanie gdy pójdę dzisiaj na film Interstellar do #multikino #galeriamalta o 21:40, film trwa prawie 3 godziny a zamykają centrum o tej 22:00. Czy wypuszczają potem ludzi jakimś osobnym wyjściem czy co? Nigdy jakoś nie chodziłem do kina więc nie wiem jak to jest. Może mi ktoś wytłumaczyć? Jakby to puszczali w Multikino 51 to bym sam wiedział jak, ale to kino jest w centrum handlowym więc nie rozumiem.

Tylko bez tłumaczenia, że zostaje się w centrum handlowym do godziny otwarcia rano ( ͡° ͜ʖ ͡°).

#kino #film #poznan
  • 15
@pawelgk: co kino to inaczej. Wypuszczali mnie już wyjściem ewakuacyjnym, normalnie środkiem centrum w asyście ochrony, schodami które lecą obok wind itd. Na interstelarze akurat też byłem na ostatnim seansie w ajmaksie i mnie #!$%@? bo światła zapalili równo jak się film skończył i wchodziły napisy ze ścieżką dźwiękową której chętnie bym wysłuchał. Mogli reklam mniej puścić na początku a nie później świrować że pierwsza w nocy i chcą do domu.
@pawelgk: w kinie zostają osoby na tak zwane "zamknięcie", ostatni pracownicy i oni wskazują drogę do wyjścia, a ochrona ma informację do której jest ostatni film i wtedy jeszcze czekają z zamknięciem głównego wejścia.
@pawelgk

W tamtym tygodniu byłem w Multikinie (też na Interstellar i też po 21) to po zakończeniu z kumplamiśmieszkami łaziliśmy bo całym centrum (Millenium Hall pozdrawia) i ani ochroniarzy ani żywej duszy nie było :d Fajne uczucie - niczym spełnienie dziecięcego marzenia o zostaniu na noc po zamknięciu w jakimś supermarkecie :D