Wpis z mikrobloga

Mirki, co się wczoraj #!$%@?ło to ja nawet nie.. Nie tak dawno temu, zrobiłem sobie wolne od pracy, i postanowiłem iść do galerii handlowej, kupić sobie jakąś kurtkę.. No i tak wchodzę do tej galerii (galeria jest wielka, 3 piętrowa), chodzę po tej galerii i chodzę, a że była godzina 14, to mijałem masę #rozowypasek

No i tak rozglądam się po tych sklepach, aż w końcu ujrzałem jakąś kurtkę (gruba, niebieska, zimowa kurtka). Postanowiłem wejść do tego sklepu, i ją przymierzyć. Kurtka była idealna, kupiłem ją. Wychodzę zadowolony ze sklepu pewnym krokiem z moją nową kurtką (niosłem ją w lewej ręce), a tu nagle, mijam piękną Panią, można powiedzieć że 10/10 w skali ruchenhaita

Myślę sobie, pokonać moją #stulejacontent i zagadać, czy znaleźć ją na spotted. Wyjąłem szybko długopis i kartkę, i zapisałem sobie jak była ubrana itp. Od razu machnąłem post na spotted tej galerii, po czym udałem się do wyjścia.

i przechodząc do sedna sprawy..

Wczoraj zainstalowałem sobie z ciekawości #tinder i tak przewijam, przewijam, znudzony dalej przewijam, już prawie że z automatu, dobiegłem do końca i nic ciekawego nie znalazłem.

to tyle.
  • 7
@KKamil897: Aż mi sie przypomniało jak kiedyś jeszcze w gimbazie był taki Michał co zawsze był przygotowany na lekcje, zawsze miał zadania domowe, dobrze się uczył itp. Pewnego dnia pojechałem na rower i koło Biedronki jak chciałem przejechać na drugą stronę ulicy(jechałem po ścieżce rowerowej przy chodniku) patrzę na prawo- nic nie jedzie, na lewo też no to jadę, a że światło miałem zielone to niczego się nie bałem i później
@KKamil897: Mnie ostatnio do siebie zaprosił różowypasek ze studiów, chciała żebym pomógł jej z AutoCadem. No to mówie, że nie ma problemu itp, że zaraz będę, no to poszedłem. Kupiłem wino żeby wieczór jakoś milej spędzić. Zdziwiłem się bo naprawdę miała duże problemy z tym programem, myślałem, że spędzę pół wieczoru nad tym, ale #rozowypasek byl ostro napalony i miał chęć na mnie, ostatecznie całując się i pijąc wino wylądowaliśmy na