Wpis z mikrobloga

Orion, gra na LD zrobiona na mojej skromnej bibliotece przez Diego F. chciałaby się przeodstać przez Greenlight podmirkujcie jeżeli uważacie, że warto. Dla mnie to o tyle ważne, że żadna inna javascriptowa bibiloteka do gier nie może pochawlić się grą na Steamie - a ja miałbym już dwie i mógłbym nadal wszem i wobec głosić, że rozbudowane frameworki to kupa z grzybami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gamedev #rezogry #javascript #html5 #steam #ludumdare
rezoner - Orion, gra na LD zrobiona na mojej skromnej bibliotece przez Diego F. chcia...

źródło: comment_cbXwi0Zn6lAgbdV1TJw0zGR464ZDbm7l.jpg

Pobierz
  • 16
@rezoner: Ale przecież "To jest pomysł lub projekt we wczesnej fazie rozwoju" i nie może "się przeodstać przez Greenlight". Z tego co kojarzę jedyne co może tam osiągnąć to informacja dla niego "że ludziom się podoba i można to wrzucić na Greenlighta".
@rezoner: Ej, ale on przecież #!$%@?ł na całości. I już pewnie jest za późno.

'Media' o nim trochę pisały, ludziom się nawet podoba, miałby kopa od graczy na Ludum Dare no i kopa od tych co głosują na Greenlight (pewnie 10x tyle wejść co od ludzi co akurat przeglądali koncepty i trafili on Oriona, bo nie wiem kto koncepty przegląda, szczególnie że to piaskownica dla gimbusów którzy nie mogą wrzucać na
@blamedrop: Ma pracę. Nie ma woli walki :) Nie będę go cisnął, bo jak sam nie będzie chciał to i tak nie skończy tego projektu a tylko wpadnie w limbo pomiędzy rzeczywistością a oczekiwaniami graczy.
@rezoner: Tylko mu uświadom, że jak będzie coś chciał na Steam wydać, to niech nie bawi się w koncepty. Chociaż nie wiem ile jeszcze ten Greenlight pociągnie. Ciekawe co GabeN później wymyśli.