Wpis z mikrobloga

Tak pomyślałam sobie, że zbliża się nowy rok, a w #rozowaredukcja tylko kilka #rozowepaski dodaje coś od siebie. To już nie to samo co jaki czas temu, gdzie wraz z koleżanką @falowlosa wrzucaliśmy wyzwania, teraz każdy kto ćwiczy dodaje ten tag.

No i się tak zastanawiam, jak Wam idą ćwiczenia?

Pozwolę sobie zawołać kilka dziewczyn, które jakiś czas temu udzielały się w tym tagu.

@Zaff

@uniQuee kilkogramy lecą? Bo jak dobrze pamiętam to niezły balast z siebie zrzuciłaś ;)

@homo_superior

@thestrong

@kote

@gaska

@Daisy

@krolka89 a Tobie jak idzie odchudzanie? Doszłaś już do celu?
  • 27
  • Odpowiedz
@Meara: ja zaczynam znowu :) dietą już się zajęłam, moją nową miłością jest kakao ( ͡° ͜ʖ ͡°), a codziennie rano póki co robię spacerek. Chcę powoli włączać znowu ćwiczenia, bo nie wiem jak mój organizm zareaguje. A Tobie jak tam idzie :D
  • Odpowiedz
@falowlosa: Troszkę leń mnie złapał i ciągle mam tą samą wagę. Jedyny plus to to, że nie ma efektu jojo :D Więc jako tako się pocieszam. Zakupiłam kilka sportowych sprzętów i jak na razie nie kurzą się :D Ćwiczę na nich, już nawet coś zepsułam... Pedał od roweru :D

Kakao? W sumie ja czasem sobie zrobię na mleku 0,5% (gorzkie kakao o niskiej zawartości tłuszczu + słodzik) ale nie jestem
  • Odpowiedz
Mam 166cm i plan jest zejść przede wszystkim do 69kg a potem już będę zadowolona i po prostu będę chudnąć aż uznam, że jest okej :) zostało jeszcze 10kg do celu :) a jedna dyszka już za mną
  • Odpowiedz
@krolka89: Masz wzrostu tyle co ja ;) Zobaczysz, że jak zejdziesz do 69 to będzie Ci mało ^^ Ja spróbuje na szybkich obrotach zjechać do 60kg (aktualnie 65) do końca stycznia, bo od lutego inna dieta ze względu na stan zdrowia.
  • Odpowiedz
@Meara: ja przez ostatnie dwa miesiace a nawet trzy chodzilam w platformo obcasach 5cm :D a przyjda do mnie jeszcze wyzsze :D moze nozki sie wyrobia choc troche :D
  • Odpowiedz