Wpis z mikrobloga

Co sie wczoraj odwalilo...

Na Swieta przyjechala tesciowa ze Szwagrami, bo nowy dom, pierwsza wigilia itd.. Zona szaleje. Tesciowa tez przyjechala zaladowana. I w koncu na 8 osob mielismy 8 blach placka, niezliczona ilosc salatek, bigosu itd.. Wigilie wytrzymalem, ale wczoraj nie dalem rady. Po cichu napisalem SMSa do kilku starych z kumpli z ktorymi nie widzialem sie wieki. 3 potwierdzilo przybycie. No to mowie do swojej: Grazyna! Wychodze! Ja wroce to bede.

Przewrocila oczami, ale w pupie to mialem, bo ile w koncu mozna jesc makowiec. Ubralem koszule sweterek i wytrytryniony jak stroz w Boze cialo polazlem na miejsce spotkania. Slowem wyjanienia byl to nowy klub w naszym malutim (kilknascie tysiecy luda) miescie. Kregle, bilardy, miejsce do jakiegos baunsu. Wlasciciel bardzo majetny, lokal otworzony dla checy i wszystko na wysoki polysk. Naprawde nie ustepujace podobnym miejscom w wojewodzkich miastach. Nie trudno sobie wobrazic jakas popularnosc ma takie miejsce w pierwszy dzien swiat . #podbaza , #gimbaza #licbaza trzesie lokalem. Troche starszych tez jest, ale mlodziez w wiekszosci. Wlascicielem jest maz mojej kolezanki z #liceum , wiec szybki telefon i mamy zalatwiona loze. Przybywam na miejscu. Jeden kumpel juz czeka. Wchodzimy , na miejscu ochrona przegonila jakis gowniarzy z naszego stolika. Laduje flaszka na srodku (czas oczekiwania na piwo przy barze to` ~30 minut) to siedzimy i gadamy o bzdurach, bo rok sie nie widzielismy. Scisk i rucha ja w ulu a my #wygryw siedzimy sobie wygodnie i popijamy wodeczke. Nagle przychodza 2 loszki takie 8/10 i 9/10. Mlode lolitki, cyc na wierzchu, gira na wierzchu, obcas, ladny makijaz. Generalnie bardzo ladnie zrobione, ale mlodziutkie. Na oko 16-18 lat. My juz dobrz 3X lvl. Pytaja czy moga sobie z boku kucnac przy naszym stoliku. No spoko. Siadaj Karyno, ale jak przyjda kumple to wyjazd. Ok,ok.. tak sobie tu z boku tylko siadziemy. No to gdam dalej z kumplem o #!$%@?, ale nagle widze ze Karyny zamiast na koncu lozy (tak na 8 osob) siedza juz kolo nas. WTF? Gadamy dalej, a te nagle zaczynaja zagadywac, #!$%@? itd.. Zlewamy je dalej. Nagle ta franca lapie mnie za kolano. #!$%@?.jpg Mowie jej,ze mam Zone (mam zreszta obraczke) i generalnie przyszedlem tu napic sie z kumplem wodki i pogadac a nie rwac mlode baby. A ona na to: oj, tam, oj tam.. nie ma takiego wagonu, ktorego nie da sie odczepic i jestesmy fajni i one maja ochote sie pobawic. Mowie,ze nic z tego i najwyzszy czas,zeby opuscily nasz stolik. To ona mowi,ze pojdzie jak jej dam swoj numer telefonu. To wzialem gleboki wdech i mowie

Ze jak bede chcial Twoj numer to zadzwonie do Andrzeja (jej ojciec), bo tydzien temu bylismy razem na wigili motocyklowej i nawet siedzielismy razem przy stoliku, wiec jak bede chcial sie z nia skontaktowac to Tata jej powie.

Zapowietrzyla sie. Zrobila czerwona i ulotnila sie z klubu bez slowa w ciagu 3 sekud zostawiajac rekawiczki. ( )

Powiedziec staremu? :D 17lvl Karyna

Znajac jego temperament to pewnie spusci jej #!$%@?. Co te laski w glowach teraz maja to nie pojmuje. Za moich czasow czegos takiego nie bylo.

#bekazrozowychpaskow #logikarozowychpaskow #truestory #swieta
  • 147
  • Odpowiedz
@smierc_grubasom: Jak juz bedziesz mial corke to bedzie Twoim oczkiem w glowie. Narazie jestem madry . Zobaczymy co bedzie za 10-15 lat. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@ZydoskaPropaganda @IlTheAlfons: @loopzilla: @mojwa:

#!$%@? jak przemarzniety. Dla mnie nic dziwnego, ze 17 latka chce uprawiac seks. Tez chcialem. Robi sie troche dziwnie jak wybiera sobie partnera, ktory moglby byc na upartego jej ojcem. Robi sie patalogicznie jak
  • Odpowiedz
No wiec apdejt. Dziekuje wszystkim za odpowiedz i przepraszam,ze nie odezwalem sie do kazdego z osobna, ale wciaz mam limitowany dostep do kompa. Mam newsy wiec nie bede przeciagal.

Jak ktos sie spodziewal fajerwerkow to sie zawiedzie. Andrzej (imie jest zmyslone) oddzwonil. Jak powiedzialem,ze mam delikatna sprawe dotyczaca Mlodej to powiedzial,ze zaraz zadzwoni. Oddzwonil po kilku minutach. Na jakiejs rodzinnej imprezie byl i wyszedl zapalic. I co?

Nie bylo to dla niego
  • Odpowiedz
@bigger: i liczysz, ze jak jej ojciec sie dowie to porozmawiaja, ona powie, ze juz nie bedzie tak robic i happy end? Co najwyzej bedzie staranniej wybierac cele, a tutaj wszyscy cisna na to, ze jest #!$%@?, wiec chyba #!$%@? rozwiazanie
  • Odpowiedz
@bigger: 17 to i tak jeszcze w miare, teraz to 15stki rżną się normalnie z kolesiami poznanymi po jakiś barach (o ile je wpuszczą XD), internetach itp. 10 lat starszymi od siebie. A tutaj taki jakby szok i zdziwinie. Problem to będą mieć młodzi faceci szukający sobie żony, jak tu co niektóre przed 18 miały już kilku partnerów seksualnych ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wielu to odrzuca.

p.s.
  • Odpowiedz
Co te laski w glowach teraz maja to nie pojmuje. Za moich czasow czegos takiego nie bylo.


@bigger: Mmmmmhhhhhhhhmmmmmmm. Kiedyś to sami porządni ludzie byli, a dzisiaj tylko #!$%@?ące się na lewo i prawo dziołchy.
  • Odpowiedz
Jak idzie szukać starszego nadzianego typka to źle, jakby leciała na łysych spłukanych typków z gimnazjum byłoby lepiej?

"Za moich czasów czegoś takiego nie było." Było tak zawsze i zawsze będzie.
  • Odpowiedz
Sam mam corke 4 lvl i dalbym chyba w zeby kumplowi jakby mi nie powiedzial,ze takie inby odwala.


@bigger: jakby mi 4 letnie dziecko takie akcje odpierlalalo to powaznie bym sie nad soba zastanowil :D
  • Odpowiedz