Wpis z mikrobloga

#gorzkiezale

K---a mać, jest wolne, są święta, ubrałem się na luzie, w dresowe spodnie i t-shirta a matka z ryjem do mnie ze jak ja k---a wyglądam, spójrz na ojca, tak się ubiera mężczyzna. A ten k---a od śniadania w garniturze.

Gdzie ja k---a jestem.
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gert: lata temu byl na studiach gosc ktory na egzamin przyszedl w kompleciku gora + dol zolty kolor ,wylecial z progu a kolezanka do nauczyciela ze on sie naprawde postaral i zalozyl wyjsciowy dres ;)
  • Odpowiedz
@Gert: będziesz starszy to może zmądrzejesz i przestaniesz się ubierać jak pajac. Moze garniak do sniadania to głupota, ale na egzamin wypadałoby, chyba że jesteś wieśniakiem, to dalsza rozmowa z Tobą nie ma sensu. Wracaj orać pole.
  • Odpowiedz
@Gert: gajer to moze przesada, ale schludnie sie ubrac na wigilie to wypada. gimbus jestes, a nir facet, wiec ! bujaj torby elo XD
  • Odpowiedz
@pezz: No k---a mać, 3 paski na dresie to k---a dres galowy. Mówiłem matce żeby mi kupiła gajer marki najki, ale nie k---a, dostałem tylko milke z mleka wściekłej krowy. Nie jak siostra, laptop za 4 koła i płaszcz za 1000zł. A to k---a ja z---------m za 1300zł. A siora robi miesięcznie po 5 koła, to ją k---a stać!
  • Odpowiedz