Wpis z mikrobloga

Mirki, macie coś fajnego do poczytania w podróży? Ściągnąłbym sobie kilka książek na teblet na jutro (będe 10 godzin w pociągu) ale kompletnie nie mam pomysłu. Lubię fantastykę, ale od razu powiem że wiekszość pilipiuka sapkowskiego i piekary, kossakowskiej i grzędowicza mam przeczytane.

#ksiazki #fantastyka
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kamil_zdun: Metro czytałem, ale tylko to pierwsze w sumie zobacze co jeszcze jest. Reszty nie kojarzę więc sobie sprawdze.

@DamianUKF: Tolkien to przecież klasyka. Nawet przez Silmarillion przebrnąłem ;)

@Przegrywens: jest świetny, czytałem dużo ale nowe jakoś mi mniej podchodzą. Nie wiem czy choroba autora trochę nie odbija się na cyklu, ale
  • Odpowiedz
@thewickerman88: "Gliniarz" to zbiór opowiadań, a właściwie anegdot policjanta pracującego w całej Polsce... (Ciszewski, Liedel) polecam, bo bardzo łatwo łyknąć, zwłaszcza jak interesujesz się polskimi realiami kryminalistyki? beki? cebulactwa?

"Czlowiek z lasu" to taki dokument o chłopcach z Warszawy co probowali robić interesy w świętokrzyskiem - ogólnie tematyka mafijna, porachunki, również polecam.

No a jak totalnie nie masz co czytać to ogarnij sobie mistrza Bukowskiego. UWAGA, WCIĄGA.

RÓWNIEŻ W ALKOHOLIZM
  • Odpowiedz
@thewickerman88: jest brudna, prosta, bezpośrednia, szczera, ale s------l ma to do siebie, że w tym swoim brudnym, przepitym stylu potrafi zrobić Ci z mózgu g---o.

no i dużo pisze o seksie, kobietach, i kontaktach z nimi.

Dwie jego książki łyknąłem w pociągach właśnie, tyle że moja podróż do domu trwa 5:30, a nie 10h :)

powodzonka, i wesołych świąt!
  • Odpowiedz