Wpis z mikrobloga

Mirki. Jakoś w maju, w UK w Phones4U kupiłem Motorole Moto G (1 gen; 16GB, bez simlocka za 149 funtów) Już w ulotkach w opakowaniu było zapewnienie, że kiedy wyjdzie Lollipop, to mój smartfon dostanie apdejta tylko jak będzie. A Android 5 na rynku już parę tygodni jest, a u mnie nadal nic... Z tego co przestudiowałem, nowsza wersja (2nd generation Moto G) aktualizację do Androida 5, czy nawet 5.01 dostała. O co chodzi? Google i Motorola mnie w #!$%@? robią? Nowa wersja wyjdzie z opóźnieniem czy może w cale? Gdzie bić na alarm? Czuje się oszukany #motorola #android #kitkat #lollipop #smartfon #motog #cebuladeals
  • 11
@blowfish: @kamil150794: Co to znaczy? Ze ogolnie "Lizak" ma zielone swiatlo, a teraz kazdy z producentow ma czas na jego przystosowanie? A paragonu kiedy to kupowalem nie moge znalezc. Mozna to sprawdzic w sofcie? Tj aktywacje karty SIM? Bo uzywam caly czas tej samej. Chcialbym obadac nowa wersje bo mam niestety pare frustrujacych bledow na kitkacie (ale to raczej samej Moto G, choc telefon i tak pancerny, spadl mi kilkanascie
Np czasami podłączam kabel USB by podlaadowac i często pokazuje mi wtedy stan baterii 1 procent, choć miałem jej około 20 procent . Podobnie wiesza się, choć rzadko Spotify (ale to raczej wina Spotify). Oraz czasami mocno muli, choć przy tym co mam otwarte niepowinno się to dziać. Tak na szybko do głowy mi przyszło teraz. Znajdzie się więcej. To raczej blahostki (prócz ładowania) , ale jak jest update to jestem zainteresowany...
@blowfish: Próbowałem, pieprzenia się w sumie co nie miara, bo restarty, hacki i rooty bo CyanogenMod ruszył (a oficjalnie nadal chyba nie obsługiwany.) Może na dniach (a teraz wolnych parę dni mam) spróbuję wgrać Androida 5 samemu. Żebym tylko cegły nie miał, bo do tego zdolny jestem ( ͡° ͜ʖ ͡°)