Wpis z mikrobloga

Bojówkarze!

Czy warto wymienić 920 na 1320?

Mojej rodzicielce kończy się abonament sprawdzałem listę telefonów i wybór prawdopodobnie padnie na 1320, którą by mi podarowała, a ja bym jej oddał moją 920. Jak z rozdzielczością przy tak dużym ekranie i ogólnie jakością wyświetlacza? Widzę że w baterii dużo większa pojemność, natomiast gorszy aparat.

Ktoś miał styczność z obojgiem modeli aby móc się rzetelnie wypowiedzieć? :)

#bojowkawindowsphone #windowsphone #lumia

  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@EneeM: mialem 920, 1320, a teraz mam 630. moim zdaniem spoko, roznicy w wydajnosci nie odczujesz, a w #!$%@? duzy ekran jest calkiem spoko jakosci - nie ma takiej 'dziury' spadku jak w przypadku nizszych modeli. golym okiem niemal niezauwazalna. aparat ssie pale, to trzeba przyznac w porownaniu do 920. bateria jest zajebista, nieporownywalna, zamiast dnia intensywnego uzytkowania uciagnie ze trzy
  • Odpowiedz
@EneeM: Ja mam 920, mój ojciec 1320 - i generalnie jak telefon jest zajebisty przy przeglądaniu internetu, notatek - generalnie do pracy, tak ma strasznie #!$%@? aparat. Zastanawiałem się nad przejściem głównie z powodu baterii bo to prawdziwy mocarz, mój ojciec ładuje raz na 3-4 dni, ale ostatecznie zostanę przy 920 i poczekam na coś z trójką w środku (x3x) z ekranem 4.7-5".
  • Odpowiedz
@EneeM: nie zmienialbym. Ekran ma mniejsze zagęszczenie pikseli , fatalny aparat, gorzej odtwarza audio. Na plus jedynie bateria..(ale to nie wyczyn bo lumia 920 ma ja slabiutka)
  • Odpowiedz