Wpis z mikrobloga

@franaa: nie wiem na czym (i z czego) oglądałeś "The Wire", ale ja oglądając dwa lata temu miałem jakość późnych DivX-ów, które nijak nie wyglądały jak z czasów VHS.
@wajdzik: No ale ciekawe czy tam ktos o watasze usłyszy. Swoją drogą ja lubie twórczość angielską a większość z USA wydaje mi sie durna. Filmy tez, to tam powstaje największy kicz stu na jednego i jeden wygrywa.

To samo seriale. Te wszystkie kryminalne zagadki miami itd. Oglądam Sons of Anarchy ale ten serial tez jest debilny i oderwany od rzeczywistosci. Jednym odcinkiem można by stworzyc film tyle tam sie dzieje
@death070: Taka specyfika tych seriali. Osobiście lubię je oglądać gdy siedzę na kompie. Na jednym ekranie XBMC z serialem, a nad drugim wypok lub inne pierdoły.Nie trzeba się skupiać za bardzo a rozrywka dostarczona.

A z watahą mam nadzieje że się uda. Dużo zależy od HBO. Zauważyłem, że jak robią cos autorskiego to czesto puszczają to w innych krajach lub robią różne wersje na podstawie tego samego scenariusz w kilku krajach.
@death070: Nie nowość, że żyjemy kulturą USA. Ciekawe czy w innych krajach też tak jest, ale sądząc po ekspansji Maców, KFC i tego typu sklepów, a one równie dobrze mogłyby finansować kampanie promocyjne, emisje amerykańskich filmów na swoich rynkach i takie tam...