Wpis z mikrobloga

@Poszukiwacz_: piszesz cos ze mackdonald ma promowac filmy amerykanskie u siebie?

A co do tego ze tu są maki i kejefsi, zarcie zarciem a to raczej nijak ma sie do kultury.

Inna sprawa ze jak zaczął sie mak w Polsce to zaraz byl dla polaczków powiew luksusu a w USA to byla knajpa dla zwyklych szaraków
  • Odpowiedz
@skrytek: Nie rozumiem tego masowego spuszczania się nad The Wire. Owszem, to dobry serial ale już Braking Bad czy głupie Miami Vice ogląda się o wiele lepiej. The Wire to ciężki kloc.

I po obejrzeniu go nie powinno nikogo dziwić skąd bierze się rasizm. Banda pieprzonych leni z giwerami całymi dniami siedząca na kanapie na środku placu. Dziwnym trafem wszyscy czarni.
  • Odpowiedz
@kinlej: cóż, kwestia gustów, jednemu bardziej podejdzie BB, drugiemu The Wire. Bardziej mnie interesuje druga część z tego co powiedziałeś, ta o rasizmie. Ja po obejrzeniu serialu sam się zastanawiałem- jak to do cholery możliwe, że amerykanie są dalej tak tolerancyjni, jak ten serial ma się do poprawności politycznej?
  • Odpowiedz
@Breniacz: Dziś właśnie skończyłem 3 i zaczynam 4. Przez chwilę się nawet zastanawiałem czy nie poczekać na hd, ale doszedłem do wniosku, że w hd obejrze jeszcze raz:-)
  • Odpowiedz
@skrytek: Wszyscy się zachwycają tym serialem, zwłaszcza późniejszymi sezonami. A ja obejrzałem 2,5 sezonu, 1 był świetny, drugi całkiem dobry, ale przy trzecim zacząłem przysypiać. Może wrócę przy okazji tej edycji, bo o ile doceniam grę aktorską i bardzo dobry scenariusz, to serial jest strasznie specyficzny i potrafi zamęczyć widza.
  • Odpowiedz