Wpis z mikrobloga

@anmecpeo: No właśnie kobiety decydują co jest ładne u kobiet. Bo to one dążą do swojego ideału a mężczyzna może się z nimi co najwyżej zgadzać lub nie.

Poza tym każdy normalny facet woli okrągły tyłek od płaskiego.

Masz problem z rozumieniem czytanego tekstu skoro nadal nie rozumiesz, że chodzi mi głównie o kształt a nie samą wielkość tyłka. Coś tam musi odstawać.
  • Odpowiedz
@blondeblossom: Kobiety nie decyduja o tym co jest ladne u kobiet. Jezeli mezczyznom sie nie bedzie podobalo to nie znajda partnera i nie przekaza dalej swoich genow, ewentualnie popsuja je kims ponizej swojego potencjalu (wiadomo, ze z rozkosza kazda zaplodni jakis Janusz spod monopola.)

Ty masz problem z rozumieniem czytanego tekstu, skoro nie widzisz, ze nie wypowiadalem sie na temat ksztalt v. wielkosc.
  • Odpowiedz
@anmecpeo: Jak jest moda na dążenie do pewnego ideału to facet nie ma wyboru. Kiedyś wszystkie nosiły gorsety. Jakoś nie wyobrażam sobie, żeby facet powiedział "ja to chcę taką bez gorsetu" i brał sobie wieśniaczkę za żonę.

I owszem decydują o tym co jest ładne u kobiet bo mają swój gust i swoje własne kobiece ciało z którym mogą robić co chcą. Facet może jedynie przyznać jej rację lub nie.

Pomijając już fakt, że są różne gusta nawet wśród mężczyzn. Jeden leci na tomboye, inny na szczuplutkie, jeszcze inny woli jak maja trochę tłuszczyku, jeden chce duże c---i inny
  • Odpowiedz
@blondeblossom: Gorset nie jest elementem kobiecego ciala...

Poruszasz kwestie niezaleznosci czyjejs woli (eg: dominacja gorsetow) badz roznorodnosci wyborow (eg: jeden lubi c---i, drugi nie), ale to nie zmienia fundamentalnego faktu, ze to co jest ladne u kobiety ostatecznie zalezy od mezczyzny, abstrahujac od tego jak uksztaltowal swoja preferencje.

Kwestia posiadania ciala przez kobiety jest dalece wtorna wzgledem ryzyka podjecia suboptymalnych decyzji na rynku libidalnym.
  • Odpowiedz