Wpis z mikrobloga

Poznałem na #tinder dziewczynę która mi się BARDZO spodobała. Byliśmy już 2 razy na spotkaniu i było bajecznie.

Na pierwszym powiedziałem jej ze gada tez z moim kumplem przez tinder. Bo mi się chwalił ile to on dupek nie ma.

Trochę się jej głupio zrobiło i od tamtego czasu praktycznie nie korzystała z Tindera.

A ziomek jak się dowiedział ze się z nią spotkałem zaczął do niej ostro pisać! (wszystko wiem od niej)

I dziś po drugim spotkaniu mi pisze ze już nie wie jak mu odmówić i dla spokoju pójdzie z nim na piwo. Bo ją meczy od tygodnia wiadomościami.

Nie mam żalu do dziewczyny, wolny rynek, niech idzie.

Ale #!$%@?! Dobry kolega, wiedział ze mi się podoba i ze juz się widzieliśmy. To #!$%@? tak na nią ciśnie?

Czegoś tu nie rozumiem...

W najgorszym wypadku stracę dobrego kumpla i laskę jak dla mnie 10/10

Laska jest od niego jest wyższa O_o

#logikaniebieskichpaskow #tinder #randki ##!$%@? #owcapodrywa
  • 76
@psychiczniee: czyżby nowa rola nauczycielki szmacących się chłopaków żeby nie byli takimi przegrywami? raczej to nic nie da. Asertywność, trzeźwe myślenie i po prostu posiadanie charakteru zamiast bycia uczucianym żebrakiem, na wykopie od razu jest kojarzone z jakimiś dresami. Dla niektórych jest albo czarne albo białe, albo jest się tępym sebiksem z charakterem, albo rozmemłaną kluską z "inteligencją". Większość jest tak #!$%@?, że jest w stanie na kolanach się szmacić prosząc
dobrego kumpla


@sheep17: ( ͡° ͜ʖ ͡°)- śmieszek z ciebie ( ͡ ͜ʖ ͡)

Taki cwel a nie kumpel za taką akcję jeszcze cię powinien przeprosić.

Po ch*j ma z nim iść jak się spotyka z tobą? Nie zgadzaj się i już.
@sheep17: a jak będzie chciał by mu dała, to też mu raz da, by się odczepił?

Ja rozumiem, że może chcieć się spotkać, ale niech nie wali takich ściem. Prawdopodobnie chce sobie wybrać i po prostu dała Ci takie info, a sama się z nim zobaczy i zadecyduje :) Ja bym po pierwsze z nią pogadał serio o tym, a dwa pogadał z kumplem, bo czasami jest tak, że koleś jest