Wpis z mikrobloga

@Stadler: Czego z rakiem? W końcu jakieś oficjalne przeprosiny, jako że pochodzę z rodziny kresowej to bardzo cieszą mnie w końcu takie słowa oficjela ukraińskiego.
  • Odpowiedz
@Ralys: przeczytaj dokładnie! Poroszenko nie doprecyzował za co przeprasza. Ponadto co z tego, że u nas mydli oczy ogólnikami gdy na Ukrainie honoruje UPA? Pośrednio jestem dotknięty banderowcami, spójrz co się dzieje w komentarzach. To należy zakopać. Dbam o Polskę i Polaków.
  • Odpowiedz
@Stadler: Dalej tutaj nie widzę niczego rakotwórczego. Sam pochodzę z tzw. Zakerzonia i doskonale znam problem ukraińskiego najconalizmu, ale trzeba obiektywnie zauważyć, że jest to powolny krok w budowie pozytywnych relacji z Ukraińcami. Jeszcze nawet tak ogólnikowe przepraszam nie padało, co powinno być powodem do umiarkowanego optymizmu. Za te słowa nie znajdzie już poparcia u skrajnej ukraińskiej prawicy, skoro nawet niektórą część mniejszości ukraińskiej w Polsce (optującej z Zakerzoniem i
  • Odpowiedz
@Stadler: Ale kolega napisał "cyrk wołyński" w taki sposób, żeby pokazać, że nieraz ten tragiczny epizod wykorzystywany jest przez narodowców do wycierania sobie nim mordy. Mi jako Kresowiakowi też to się nie podoba i pisałem już kiedyś o tym nacjo-oszołomom (swoją drogą to wasi ideologiczni bracia doprowadzili do takiej rzezi).
  • Odpowiedz
@PatologiiZew: Kolego ja w przeciwieństwie do twoich narodowych towarzyszy o prawdę o Wołyniu i wydarzeniach na Galicji Wschodniej walczę od kilku lat, a nie tak jak twoi narodowcy od roku. Jakoś wcześniej nie było was przy stowarzyszeniach Kresowiaków, ba co więcej wasze pewne odłamy dogadywały się ze Swobodą i Prawym Sektorem - w końcu ideologiczni bracia. To, że teraz wszyscy narodowcy krzyczą banderowcy, Wołyń pomścimy itp. nie oznacza, że mają
  • Odpowiedz
Kolego ja w przeciwieństwie do twoich narodowych towarzyszy o prawdę o Wołyniu i wydarzeniach na Galicji Wschodniej walczę od kilku lat, a nie tak jak twoi narodowcy od roku


@Ralys: WAT. To ma być licytacja? Proszę bardzo, mam dużą teczkę zasług jeśli to Cie bawi. Jako Młodzież Wszechpolska od wielu lat dbamy o pamięć pomordowanych. Więc zwyczajnie nie kłam.

ba co więcej wasze pewne odłamy dogadywały się ze Swobodą i
  • Odpowiedz
@PatologiiZew: Przecież napisałem, że pewien odłam - NOP to już nie są narodowcy?

Zasługi może i masz (nie chce mi się weryfikować, bo mam to zwyczajnie w dupie) , ale znam doskonale tobie podobnych, którzy nawet nie potrafią prawnie zorganizować zbiórki na Polaków na wschodzie. Jakoś wiele twoich ziomeczków, których aparacyjna nie wskazuje na IQ powyżej 60 praktycznie nic nie wie o tych wydarzeniach, a powtarzają za swoimi guru :
  • Odpowiedz
@Ralys: No bo wrzucasz każdego do jednego worka. Ludzie związani z MW (moje ziomeczki) od lat robią bardzo dużo dla kresowiaków. Co robi NOP, falanga i inne nie mam pojęcia i nie obchodzi mnie to. Organizacje z którymi jestem związany mają zasługi. Więc takie słowa jak te:

Kolego ja w przeciwieństwie do twoich narodowych towarzyszy o prawdę o Wołyniu i wydarzeniach na Galicji Wschodniej walczę od kilku lat, a nie
  • Odpowiedz