Wpis z mikrobloga

@Blaskun: nadal jest brzydka, więc nikt by jej nie chciał. Dzięki makijażowi może zostać koleżanką co najwyżej a bez była pewnie traktowana przez facetów jak coś do czego się nie podchodzi nawet.
  • Odpowiedz
@Polecam_poczytac_ciorana gust każdy ma inny, nie mamy prawa oceniać tej dziewczyny. Twarzy się nie wybiera.. A szkoda. Poza tym, to charakter jest najważniejszy! Moża dziewczyna (mimo koloru włosów, kolczyków - co mi się w niej nie podoba), charakter ma okej? Nie znasz, nie oceniaj. Znasz szanuj. Pamiętaj, że Ty również możesz kiedyś paść 'ofiarą' czyjejś oceny i może Ci nie być miło. Dziewczyna do najpiękniejszych nie należy, alw makijaż jej pomógł
  • Odpowiedz
@polecam_poczytac_ciorana tak, masz rację ale odbiegamy od tematu, autor miał na myśli to, że jeśli któraś z nas nie jest za ładna, to może chociaż trochę poprawić swój wygląd :) ocena ludzi nie jest ważna, bo to sobie się musisz podobać. A Ona pewnie się sobie podoba, zdaje sobie na pewno sprawę z tego że Boginią nie będzie. TROSZKE ładniejsza może być. Kończę tą dyskusję, ponieważ robimy "spam". Nie na temat,
  • Odpowiedz
@polecam_poczytac_ciorana: Nie znam łysola, więc nie jest dla mnie żadnym autorytetem w żadnej dziedzinie. Tym bardziej w dziedzinie oceniania moich gustów. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

tylko przyjmuję realistyczną ocenę


Subiektywną ocenę zapomniałeś dodać. Nie można do
  • Odpowiedz
@psychiczniee:

Kończę tą dyskusję, ponieważ robimy "spam". Nie na temat


zaraz, zaraz. to ja zacząłem offtopa, ty zacząłeś/zacząłaś reagować mechanizmami obronnymi. jeżeli chcesz zakończyć dyskusję to chociaż się przyznaj, że nie wiesz czym jest piękno i nie umiesz na ten temat dyskutować.
  • Odpowiedz
@psychiczniee:

nie pomyślałabym że istnieje jeszcze ktoś taki w XXI wieku. Bez własnego zdania :) myliłam się.


własne zdanie to taka sama ułuda jak wolna wola czy wolny wybór, którymi się mami masy. powodzenia w trwaniu w iluzji. :^)
  • Odpowiedz
@Polecam_poczytac_ciorana #belkot jak go nazwałeś jakoś każdy inny rozumie. Nie polecaj mi nic, bo i tak z tego nie skorzystam. Raczej nie mamy podobnego "gustu". W tym bełkocie żegnam Pana poraz ostatni i możesz przestać robić z siebie #bohatera bo nikt tu kogoś takiego nie potrzebuje. Każdy zrozumiał przekaz tego wpisu, wyraziłeś swoją opinie. Nie każdy musi się z nią zgadzać, a teraz idź i przybij sobie
  • Odpowiedz
@polecam_poczytac_ciorana nie wiesz, że kobieta zawsze musi mieć ostatnie słowo? Nie ważne. Skończmy ten temat. Ja nie pozwolę, żeby ktoś kto mnie w ogóle nie zna mówił mi jaka jestem. Skoro odpisujesz na moje 'żegnam' to oznacza to, że chcesz ciągnąć dyskusję. Która dla mnie już dawno jest zakończona.
  • Odpowiedz