Wpis z mikrobloga

@moooka: Pewnie nikt nie zgłosił tego faktu, wiec konto uznają za aktywne. Inny znajomy, który też nie żyje miał konto nieaktywne po jakimś tygodniu. Dzisiaj ten znajomy umieścił post na tablicy swojego brata :x
@variss: Nieprzyjemna sytuacja :/

Z drugiej strony napiszę sobie aplikację, która będzie wrzucać za mnie posty na fb, jeżeli będę nie aktywny przez miesiąc, w ostateczności będzie to ciekawy, ostateczny akt czarnego humoru...
@Feanir: Muszę im to zgłosić, bo to jest dziwna i schizująca sytuacja. Dasz radę być nieaktywny przez miesiąc? Chyba, że tak zapobiegawczo jakby Ci się coś stało. Niezły trolling być zrobił. Tylko dobrą tematykę dobierz.
@variss: Zgłoś, szybko pewnie zareagują.

Nie lubię słowa trolling, czarny humor brzmi lepiej, potem można wrzucać te wpisy ciągiem Fibonacciego, żeby zbytnio nie zestresować znajomych, ale i tak nie wiem, jak by na to zareagowali. Tematyką mogą być koty, to się zawsze dobrze sprzedaje.
@Feanir: Jak wolisz. Ja osobiście umieściłbym w tym jakieś motywujące cytaty, albo taki związane z życiem lub śmiercią. Totalny mindfuck by był. Oczywiście jakby Cię już nie było...