Wpis z mikrobloga

@mam_lagi: Dali mu donejty bo obiecywał że kupi konsole i będzie z niej streamował. Konsole kupił ale streamów z niej nie ma, więc mają prawo być w-------i. Jeszcze dzisiaj mówił że strzelanki na konsolach są do d--y, a wcześniej gadał że będzie chciał grać na konsoli w CSa.

Po za tym to Izak, największy s-----l w internecie, popatrz na tego wąsa.
  • Odpowiedz
@KapitanKompot: to ze przypieprza sie o to jakis random jest bez znaczenia? Widziales kiedys u niego na czacie zeby ktos wrzucal mu za to ze nie gra na tym ps4 a dal na to pieniadze? Watpie, osoby ktore daly mu swoje pieniadze nie maja do niego pretensji...

a to na 99% ten bystrzak oczosinko czy jakos tak ktory jest jego osobistym hejterem i przypieprza sie o wszystko do izaka
  • Odpowiedz
@yazir: Myślisz że kto dawał mu hajs? Bo ja obstawiam że dzieci w wieku 16-18 lat. I Izak te dzieci najzwyczajniej w świecie wyruchał, bo nie robi żadnych streamów z zakupionej konsoli. Gdyby 16-latek wszedł go wyzywać na ts to tylko by się skompromitował. I wcale nie wiesz czy ten wyzywający nie wpłacił rzeczywiście na konsole. A co do czatu to ostatnio nie oglądam go zbyt często, ale dzisiaj bardzo
  • Odpowiedz
@KapitanKompot: streamow z konsoli bylo sporo. Fakt ostatnio ich nie ma, ale to nie znaczy ze uposledzony 12latek ma prawo wyzywac kogokolwiek od zlodzieii przy 7k swiadkach tego zdarzenia. Mam nadzieje ze dzieciak poniesie jakies konsekwencje.
  • Odpowiedz
@KapitanKompot: Streamów z konsoli było sporo swego czasu. Przeszedłem całe The Last of Us, UFC i połowę Watchdogs. W-------i nie są Ci, którzy mnie wsparli przy zbieraniu pieniędzy na konsolę tylko ludzie, którzy są wściekli, bo coś mi się udało, a im nie. Jest masa osób, którzy się cieszą z mojego sukcesu, a więc muszą być i tacy, którym się to nie podoba. Gdzieś mam opinie ludzi, którzy nazywają mnie
  • Odpowiedz
@izaktv: Spoko, ja o tym wszystkim wiem :-)

To nie są żadne wściekłe przegrywy, tylko po prostu popularny trolling. Czepiają się takich jak ty bo trudno jest się do ciebie o coś naprawdę przyczepić, podobnie jest z wyśmiewaniem się z syna Rocka czy niesławnym Karolem Wojtyłą, zwanym Bestią z Wadowic. Widziałem jaki smutny siedziałeś na streamie, ale nie ma co się smucić bo nikt nic do ciebie nie ma, to
  • Odpowiedz