Wpis z mikrobloga

@msichal: za każdym razem przepycham taką pojedynczą osobę, a jak ma jakieś pretensje to grzecznie wyjaśniam do czego służą schody.

Jesteś gruby, niedołężny czy stary? Stój po prawej stronie, a lewą zostaw dla zdrowych młodych białych heteroseksualnych mężczyzn.
  • Odpowiedz
@mwitbrot: energetyków nie można z wódką mieszać, Stare żarówki to teraz ogrzewacze.

A te porady to pewne wyłączenie odpowiedzialności w przypadku odszkodowań ( ͡° ͜ʖ ͡°) chcesz to stój, ale po prawej stronie, a buntownikom daj wolną drogę.
  • Odpowiedz
Schody ruchome nie służą do tego by po nich łazić - od tego są schody zwykłe.


@mwitbrot: savoir-vivre nakazuje stanąć po prawej stronie i nie tarasować przejścia normalnym ludziom. Żadne regulaminy i zalecenia producenta nie usprawiedliwiają braku ogłady i nieznajomości podstawowych zasad kultury, w której otoczeniu taki szkodnik się znajduje.
  • Odpowiedz
chcesz to stój, ale po prawej stronie, a buntownikom daj wolną drogę.


@hpiotrekh: Będę stał, tak jak mi wygodnie.

Schody ruchome najczęściej są wąskie i nie mam zamiaru kleić się do poręczy, żeby jakiś gamoń ocierając się o mnie mógł przejść tam, gdzie się nie przechodzi.
  • Odpowiedz
@mwitbrot: zabawne, jak większość ludzi rozumie problem, tylko zawsze jakiś cwaniaczek/buraczek będzie twierdził, że to cały świat ma się pod niego dostosowywać

żeby jakiś gamoń ocierając się o mnie mógł przejść tam, gdzie się nie przechodzi.


Jak Ty w ogóle radzisz sobie w społeczeństwie, co Ty musisz przeżywać w autobusie?
  • Odpowiedz
zabawne, jak większość ludzi rozumie problem, tylko zawsze jakiś cwaniaczek/buraczek będzie twierdził, że to cały świat ma się pod niego dostosowywać


@peszmerd: Zabawne, jak większość ludzi rozumie założenia projektowe i przeznaczenie urządzeń, tylko jakiś cwaniaczek/buraczek będzie twierdził, że to cały świat ma się do niego dostosować.
  • Odpowiedz