Wpis z mikrobloga

Wstaję rano, wyglądam przez okno - biało.

Myślę uradowany, że w końcu spadł mój świąteczny śnieżek, że prószyło w nocy.

Wychodzę chwilę później do pracy i co widzę? Szron.

Tak, ta kuhwa bez matury szron. Ta prostytutka szron. Zabójca dziecięcych marzeń, gwałciciel pieknych snów świątecznych...SZRON!! Tylko udaje mój przepiękny śnieg, zakłada maskę, imituje, podszywa się. Jest jak #!$%@? Agent jej królewskiej mości Śniegu "Zero Zero Szron". Wyobraźcie sobie, wstajecie rano, chcecie sobie śniadanko zrobić. Idziecie do kuchni, myślicie o płatkach z mleczkiem. Sypiecie sobie płatki do miski, bierzecie mleko lejecie i co....z mleka sypie się ta kuhwa szron! Nienawidzicie jej prawda? Wiecie jak się czuję.

Przepraszam. Trochę się zdenerwowałem.

Załączam zdjęcie rzeczonej kuhwy (niby ładny szronik, ale umyta cyganka też daje radę)

#wroclaw #gorzkiezale
Pobierz
źródło: comment_LFyU3flE6RYsjN5BhEPUawBLiQddZLxd.jpg
  • 14
@f3ria: w czwartek....co to za dzień na kino...czwartek? W piątek się idzie do kina, później jakieś piwo, park, seksy i do domu, aby następnego dnia trzeźwieć z obdartej moralności.
@KidLavi: Zapomniałeś je3szcze dopisać gdzieś między piwem, a seksami że należy się jeszcze obrzygać. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Btw w ten czwartek też pewnie kino, więc cierp, bo znowu nie pójdziesz. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@KidLavi: No to na tej wigilii obedrzesz się tak z moralności, że będziesz miał limit wyrobiony na kilka najbliższych piątków. :P Mam na oku "Za jakie grzechy, dobry Boże?", ale jeszcze zobaczymy co tam zaproponuję. :P O ile dam radę, bo najbliższy czwartek mam nieco aktywny ponad normę. :P
@f3ria: zawsze jest "Głupi i głupszy bardziej" XD myślisz że na wigilii firmowej zarucham? Nie ukrywam, że idzie taka fajna Grażynka księgowa 60 lvl, a ja takie młode mięsko 23 lvl. Super impreza będzie =,=
@KidLavi: Matko Bosko, Tyś mój rocznik? :P Nie no, świat się kończy żeby takie gadziny były z mojego roku. ( ͡° ʖ̯ ͡°) A co seksów i innych wygibasów na wigilijnych stole to jestem pewna, że Grażyna ma już na Ciebie takie smaki, że nawet majtek nie założy. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Będziesz miał śledziowe smaki do wódeczki hue hue. :P