Wpis z mikrobloga

@mariuzpl: Ale @kicioch udostępniła Wam jedno zdjęcie. Gdyby chciała udostępnić Wam dane prywatne tak jak imię, nazwisko i inne zdjęcia to by to zrobiła. A Wy sobie po linku znaleźliście prywatną osobę, która ma konto na fb. Jak jestem u kogoś w domu, ten ktoś mi pokaże jedną płytę z muzyką i wyjdzie do łazienki to mam prawo mu grzebać po szafkach, aby zobaczyć resztę? Nie sądzę.
@mariuzpl: A mnie to nie obchodzi do czego prowadzi. Namierzyliście sobie prywatną osobę bez wiedzy i zgody KOGOKOLWIEK. Może nie ma tu nic niezgodnego z prawem, ale jest jeszcze coś takiego jak KULTURA i POSZANOWANIE PRYWATNOŚCI innych ludzi. Widać niektórym tego brakuje. No nie? ;)

Jak jesteście tacy zabawni to napiszcie tej dziewczynie z własnych kont fb z prawdziwymi danymi, że "makijażyści zdziałali Ci cuda, na każdym zdjęciu wyglądasz inaczej, płaskawa
@mariuzpl: dla dobra ogółu i dla dobra Pani Klaudii polecam skasować link prowadzący do danych na jej temat, dobrze wiesz że są trolle na wykopie, więc nie ułatwiaj im zabawy :)