Wpis z mikrobloga

Tak sobie przeglądam zdjęcia z pewnego angielskiego klubu w moim mieście i postanowiłam pokazać Wam przykładowe foty przedstawiające typowych Brytyjczyków. Na pierwszy ogień pójdą #rozowepaski Tona tapety, doczepiany rzęsy i dziwne fryzury to ich znak rozpoznawczy. Angielskie #niebieskiepaski charakteryzuje żel we włosach i obcisłe spodnie, bądź na odwrót- wiszące na dupie po kolana. Są bardzo niemęscy i jacyś tacy zniewieściali. W komentarzach jeszcze kilka fot. Panowie, doceńcie polskie, naturalne babki!

#emigracja #uk #anglia #bekazrozowychpaskow
petugh - Tak sobie przeglądam zdjęcia z pewnego angielskiego klubu w moim mieście i p...

źródło: comment_LMRS8tV9fBITLKOulQZSuB3yncwZCgAg.jpg

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Slashowa: Tyle, że ja nie wyśmiewam się z ich wagi, a ich sposobu ubioru i makijażu. Chyba jest różnica co?:) Poza tym ja z moją wagą coś robię i już jest dużo niższa, nie ubieram legginsów ani bluzek gdzie wylewa mi się sadło:) Nie rozumiem co twój komentarz ma do mojego postu:)
  • Odpowiedz
@msq: Buractwo? Myślę, że buractwo to by było gdybym śmiała się z czegoś na co wpływu nie mają, np jakaś deformacja twarzy. A tak to chyba mam prawo ocenić ich tandetny wygląd? Zauważ, że nie piszę czegoś typu HAHAHA ALE BEKA PACZCIE JAKIE BRZYDKIE PODLUDZIE. Chciałam pokazać Mirkom, że w porównaniu do Angielek, Polki są NATURALNIE ładne. I tyle.
  • Odpowiedz