Wpis z mikrobloga

Tak sobie przeglądam zdjęcia z pewnego angielskiego klubu w moim mieście i postanowiłam pokazać Wam przykładowe foty przedstawiające typowych Brytyjczyków. Na pierwszy ogień pójdą #rozowepaski Tona tapety, doczepiany rzęsy i dziwne fryzury to ich znak rozpoznawczy. Angielskie #niebieskiepaski charakteryzuje żel we włosach i obcisłe spodnie, bądź na odwrót- wiszące na dupie po kolana. Są bardzo niemęscy i jacyś tacy zniewieściali. W komentarzach jeszcze kilka fot. Panowie, doceńcie polskie, naturalne babki!

#emigracja #uk #anglia #bekazrozowychpaskow
petugh - Tak sobie przeglądam zdjęcia z pewnego angielskiego klubu w moim mieście i p...

źródło: comment_LMRS8tV9fBITLKOulQZSuB3yncwZCgAg.jpg

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zeroize: Słucham? Ja siebie oszukuję? Schudłam już 13kg i chudnę dalej. Nie siedzę przed tv i nie w--------m tylko całe dnie pracuję, a potem jeszcze ćwiczę w domu. A takie teksty to sobie daruj, nie świadczą o Tobie zbyt dobrze.
  • Odpowiedz
@petugh: Nie interesuje mnie to, że przytyłaś z powodu choroby, tarczycy, cukrzycy, depresji, czy z tego, że chłopak ciebie rzucił. Zanim zaczniesz krytykować wygląd innych to spójrz na siebie, bo to że masz sukces w chudnięciu, nie oznacza tego, że możesz oceniać negatywnie inne kobiety.
  • Odpowiedz
@Zeroize: Skoro tak Ci przeszkadza to, że krytykuję innych to czemu robisz to samo, z tym że na oczy mnie nie widziałeś? Wyzywasz mnie od grubych loch nawet mnie nie widząc. Rzeczywiście się popisałeś.
  • Odpowiedz
@petugh: Bo to logiczne, że o ile nie masz 1,80 m~2 m wzrostu oraz nie ćwiczysz intensywnie na siłowni, to jesteś gruba. BMI nie oszukasz. Zakładając, że masz mniej jak 1,7m wzrostu, to musisz jeszcze z 10kg -15 kg schudnąć. EOT.
  • Odpowiedz
@Zeroize: Ale ja nie mówię, że nie muszę schudnąć. Chodzi mi o sposób w jaki to napisałeś. Po prostu ciężko pracuję żeby to zmienić i nie potrzebuję czytać takich tekstów. Tym bardziej, że sama w tym wpisie nie obrażałam angielek tylko stwierdzałam fakt i wyrażałam moje zdanie, tyle.
  • Odpowiedz
@petugh: OK. Możesz wyrażać swoje zdanie, jednakże wypominanie czyjegoś wyglądu jest cebulackie. Jak się poczułaś po tym gdy napisałem ci że jesteś grubą lochą? Pewnie było ci niemiło. A masz taki sam wpływ na to czy przybierzesz masę czy schudniesz tak samo, jak angielski mają taki sam wpływ na to, jak się ubiorą i ile dadzą na siebie make-upu.
  • Odpowiedz