Wpis z mikrobloga

Nigdy nie sądziłem, że autentycznie będę musiał powstrzymywać się przed prychnięciem na widok jakiegoś człowieka.

Jednak to co zobaczyłem przekroczyło moje najśmielsze wyobrażenia.

Stoję sobie spokojnie na przystanku czekając na spóźniony autobus*, nagle nadchodzi ona.

Tapety na ryju więcej niż mają w przeciętnym markecie budowlanym, na kartoflastym nosie oczywiście Rajbaniki, włosy platyna z plamą glutowatej zieleni, usta bordo niczym nicki na wykopie, do tego paznokcie koloru ścian w szpitalach, jako wisienka na torcie oczywiście leginsy w jakiś gwiezdny wzór. Wszystko to obracało się wokół głównej składowej - baryły ST44, która przez swoją masę nie mogła zgiąć kolan. Wszystko to wysokości ~170 cm, waga do wzrostu w stosunku 1:1.

Musiałem autentycznie odejść na kilka kroków by nie wybuchnąć uberśmiechem. Niestety owa baryła wsiadła razem ze mną do autobusu, rozsiadła się na dwa (!) siedzenia po czym wyciągnęła iPhone 5S w obudowie w kształcie misia. Wówczas już naprawdę nie mogłem wytrzymać.

Jak można się doprowadzić do takiego stanu.

#rozowepaski #debile #grubasy #leginsy ##!$%@? #bk #warszawa #136 #logikarozowychpaskow #rzyglem #coolstory i niestety #truestory

*136 w kierunku Natolina
  • 4