Wpis z mikrobloga

W sumie to mam potrzebę podzielenia się ta sytuacja z #mirko. Pewnie i tak nie będzie za wielkiego odzewu, ale co mi tam.

Mam dzisiaj urodziny (22 lvl i spokojnie za chwile będę rozdawał cukierki, ale tylko po jednym!) i dwa tygodnie temu poznałem #rozowypasek (w sumie zajebiście, bo trochę traciłem wiarę w kobiety), pocałunki, przytulanki zajebiście.

Wczoraj jako, ze to nowa znajomość spotkaliśmy się na gorącej czekoladzie i dostałem taki skromny prezent (zestaw czekoladek milka), tak sobie fajnie rozmawiamy i ona w pewnym momencie do mnie, ze w Styczniu idzie do szpitala. No ok... wiec dopytuje ocb?

I teraz strzał w ryj - Dwa miesiące temu wykryto u mnie guza piersi i będę miała operacje, podobno nie nowotworowe, wiec nie jest zle. :)

Podcięło mi nogi trochę. Dziewczyna mój rocznik, znamy sie krotki okres czasu, a właściwie już przed "nami" pierwszy ważny sprawdzian. Takie #coolstory i taki trochę #wygryw z #przegrywem.

No i jak obiecałem, dostajecie po jednym na moje zdrowie. Lokalny patriota motzno, także macie po Michalku tylko z Siemianowic. :)
Pobierz TomaK_ - W sumie to mam potrzebę podzielenia się ta sytuacja z #mirko. Pewnie i tak n...
źródło: comment_YMhv4qLR2hW78CxdTNRz1e5l3O4xZlr8.jpg
  • 5