Wpis z mikrobloga

Koleżanki i koledzy. Tak się składa, że zdecydowałem się na zakup Nokii Lumii 920. Powiedzcie mi coś teraz... na Allegro widzę różne aukcje, ceny zaczynają się od 479 PLN. Znalazłem np. taką aukcję: http://allegro.pl/oryginalna-nokia-lumia-920-gwarancja-24-pl-menu-i4864529585.html Wszystko wydaje się w porządku, bo gościu ma dużo ocen i wszystkie pozytywne. W komentarzach przeczytałem jednak, że gościu wysyła ten sprzęt prosto z Chin. I tutaj do Was pytanie. Czy cena 479 PLN za Nokię Lumię 920 to zdecydowanie za mało? Czy mam węszyć jakiś podstęp? Na Skąpcach, Ceneo, Agito itd. ceny rozpoczynają się od kafla w górę. Pytanie brzmi tak naprawdę w ten sposób: ile kasy mam wydać na Lumię 920, żeby mieć w miare pewność, że nie dostaję jakiegoś szajsu? Może polecicie jakieś zaufane strony albo sklepy? Jestem w kropce. Pomóżcie mireczki. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#windowsphone #cebuladeals #allegro #nokia
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PonuryWonsz: Nigdzie nie widzę wzmianki, ale te sprowadzane z Chin, to zazwyczaj po prostu używane, które są rozbierane, a następnie wszystkie zużyte części zamieniane są na nowe. Z tym że te nowe nie zawsze są oryginalne. W rezultacie może i dostaniesz oryginalny telefon, ale np z całą obudową podrobioną, lub np tylko ekranem.

Ja sobie kupiłem do odbierania telefonów prosty telefon, również sprowadzany z Chin, z podobnej aukcji. Przyszedł mi
  • Odpowiedz