Wpis z mikrobloga

295 mamy na tyle kolego a 75 na przodzie niestety a i tak powinny byc szersze w z06 a wiec jak ci powtarzam nie ma..jest dokladnie tak jak napisalam i jesli kiedys przesiadziesz sie na cos co ma wiecej niz 200 koni moze zrozumiesz o czym mowie.Niestety obawiam sie ze masz blade doswiadczenie jesli chodzi o samochody co widac poo tym co piszesz
  • Odpowiedz
@afrolo2568: a pozatym jesli po mnie widac wschod to z ciebie polactwoo-robactwo wychodzi-rozmawiala przez iphona...zalosne to co piszesz.Dlaczego nie napisales ze przez telefon?Tak boli?przeciez jest ogolnie dostepny i jezeli bedziesz procowal zamiast zalic sie na swoja ciezka sytuacje zyciowa,napewno mogl bys go kupic....mniej czasu spedzaj w necie a wez sie za prace a moze doswiadczysz czegos wiecej niz nic nie warta zlosc i zal do swiata...bo mama ma kredyty a ty
  • Odpowiedz
@onajedna17: Hyhy akurat w sprawach motoryzacji to Ty się nie próbuj ze mną sprzeczać bo Cię zagnę w każdej chwili ;) Trochę bzdury gadasz bo te co Ci podałem jako tylne, możesz mieć wobec tego jako przednie a tylne w rozmiarze 295/35 R8(seryjne w Z06) masz tu : http://www.oponeo.pl/wybierz-opony/s=1/zimowe/t=1/osobowe/r=1/295-35-r18 ... więc wciąż kiepsko. Fakt jestem biedny jak mysz kościelna aczkolwiek na telefon jeszcze mnie stać. Żalu do świata nie mam, stwierdzam
  • Odpowiedz
@afrolo2568: The twins sp zoo.Min szkolenia rajdowe i nie tylko.I gdybys nie byl tak zadufany w sobie pojal bys ze nie mam zawodu corka a sama a raczej same pracujemy na siebie.Rozumiem ze z twojej perspektywy to nie wykonalne a poniewaz kazdy mierzy wlasna miara to...efekt jest taki jak w twoim przypadku.A co do opon to z calym szcunkiem dla twojej marnej ,szczatkowej internetowej a nie praktycznej wiedzy-wiem lepiej na jakich
  • Odpowiedz
@onajedna17: No tak bo The Twins SP. Z.o.o ma tak długi staż na rynku ;p zwykła pralnia hajsu + z czegoś trzeba było kupić te furki - showup raczej tyle kasy nie przyniósł... ktoś was musiał dotować, także tak czy siak sprowadza się to do jednego ;) Jak byś trochę ruszyła głową to byś pomyślała, że praktycznie w każdym rozmiarze są zimówki a nawet jeśli nie ma i nie masz fabrycznych
  • Odpowiedz
@afrolo2568: I znowu przemawiasz jak zbolaly bezrobotny w wynajetym mieszkaniu.wiesz co to jest zmiana formy dzialalnosci?No wlasnie...wczesniej mielismy jakas firme zarejestrowana poza polska i tak bylo dobrze a teraz mamy w polsce bo w najblizszym czasie bedziemy tu mieszkaly.No ale jak widze dla cb to zapewne pralnia pieniedzy.Jako uczciwy obywatel posiadajacy informacje na ten temat powiniennes chyba zglosic to sladem karachana do US nie prawda?Jakos do tej pory pomimo kontroli nie
  • Odpowiedz
@afrolo2568: A co do rozbicia samochodu to poczytaj dokladnie zamiast ziac nienawiscia...nigdzie nie napisalam ze roz...balam fure.poczytaj dokladnie,pokaz mi miejsce w sieci gdzie zamiescilam cos takiego
  • Odpowiedz
@onajedna17: Super, wszystko się zgadza ale nie zmienia to faktu, że nie mogłyście zdobyć funduszy na rozpoczęcie takiej działalności, bez hojnej dotacji ze strony rodziny. Fajnie, że macie Vette, fajnie, że macie Cayenne - super. Lubię auta i doceniam te modele, chociaż teraz nie kosztują kroci aczkolwiek nadal są drogie w utrzymaniu. Doskonale wiadomo, jak wyglądać będzie zdobywanie pieniędzy przez kogoś takiego jak ja, kto nie ma zapewnionego zastrzyku "darmowych" czyt.
  • Odpowiedz
@afrolo2568:powiem ci tylko zeby zamknac ta dyskusje ktora nie ma najmniejszego sensu.Zawod corka-zostal stworzony przez karachana,tylko i wylacznie a poniewaz uznalam ze to zabawne nie dementowalam tego.Ty niczego nie jestes w stanie mi wytknac poniewaz znasz tylko fikcje stworzona przez hejterow badz oparta na domyslach.Coz mozesz wytknac komus o kim nic nie wiesz?Osobiscie znam kilka osob ktore zarobily sporo pieniedzy w mlodym wieku i nie widze w tym nic nadzwyczajnego.Dlatego tez
  • Odpowiedz
Szczerze to was nie znam wiec dla mnie moze być i nawet Karyna. Wiem tyle że jesteście siostrami (nie powiem nawet ładnymi) macie sztuczne cycki i ludzie przy was trzepią konia. Tyle z mojej strony.
  • Odpowiedz