Wpis z mikrobloga

#bukmacherka #wykobet

Zbiorka idzie super, mamy obecnie tyle osob ze juz na 1000% pojade gdzies na wakacje xD Tzn kupimy typy xD

Sorki ze wszystkim Wam nie odpisuje na PW, ale mam dziennie ok 50 wiadomosci i nie sposob odpisywac ;) Wszysc ktorzy wplacili sa juz zapisani :)

Do poniedzialku dalej mozna sie zapisywac i wplacac kase. Dzisiaj zaczne juz szukac typerow bo powoli zaczyna byc jasne o jakiej kwocie mowimy :) Bede Was informowal codziennie jak sie sprawy maja. Jak przestane odpisywac to znaczy ze uzbieralem tyle kasy ze jestem w drodze do meksyku :)

Wiecej info o naszej akcji tutaj:

http://www.wykop.pl/wpis/10448158

Jakbz ktos chcial sie jeszcze dolaczyc to zapraszamy :)
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DennisRozrabiaka: a co, jesli @Perlo aka Betek aka WykopowyJanusz to tak naprawde jedna i ta sama osoba, ktora krecila gownoburze, aby ostatecznie uspic czujnosc mirkow ( ͡° ͜ʖ ͡°) We need to go deeper.

Zeby byla jasnosc - to jest zart.
  • Odpowiedz
Dodam tez ze organizuje Wam powiadomienia przez sms o nowych typach :) Zebyscie nie przeoczyli nic :) Mam nadzieje ze do poniedzialku uda sie wszystko ogarnac, bo troche na wariata to idzie. Jak sie nie uda na pon, to uda sie na wtorek i od wtedy wykupie typy zebscie nic nie stracili. Lepiej miec dzien opoznienia i zrobic to tak jak ma byc, niz na szybko i gowniania. Ale sadze ze juz
  • Odpowiedz