Wpis z mikrobloga

#bukmacherka #wykobet

Zbiorka idzie super, mamy obecnie tyle osob ze juz na 1000% pojade gdzies na wakacje xD Tzn kupimy typy xD

Sorki ze wszystkim Wam nie odpisuje na PW, ale mam dziennie ok 50 wiadomosci i nie sposob odpisywac ;) Wszysc ktorzy wplacili sa juz zapisani :)

Do poniedzialku dalej mozna sie zapisywac i wplacac kase. Dzisiaj zaczne juz szukac typerow bo powoli zaczyna byc jasne o jakiej kwocie mowimy :) Bede Was informowal codziennie jak sie sprawy maja. Jak przestane odpisywac to znaczy ze uzbieralem tyle kasy ze jestem w drodze do meksyku :)

Wiecej info o naszej akcji tutaj:

http://www.wykop.pl/wpis/10448158

Jakbz ktos chcial sie jeszcze dolaczyc to zapraszamy :)
  • 32
@PanKara: czemu #!$%@?? jedyny prawilny w bukmacherce ;) No i czemu za pozno? Czas masz do poniedzialku az :) Nawet jak nie masz nic n akrillu to odezwij sie na priv to znajde Ci po znajomosci posrednika konto-skrill ;)
@Perlo: Ja czekam na pojawienie sie przelewu ze skrilla na mojej karcie kredytowej i jak to dokoncze to wysylam. Jakos nie moglem z Barclaysa przelac na skrilla, ciagle jakis blad. Mysle ze dzis kaska doleci.
@Perlo: Tu jest tylko jeden problem kto pierwszy ten lepszy Perlo będzie miał dużo lepsze kursy od was :) bo dostaje info z pierwszej ręki zanim wy wejdziecie i sprawdzicie kurs może z np 2.0 spaść już na 1.75 ;)