Wpis z mikrobloga

Słuchajcie jaka beka.

Poszedłem sobie dzisiaj do #rossman w #wroclaw kupić żel do golenia bo zbliżają się święta i wypada się ogolić. I tak stoję sobie przed półką zastanawiając się czym się różni jeden od drugiego. Kątem oka widząc jak jakiś #rozowypasek podchodzi do półki i wącha jeden "perfum". Kręci nosem jakby się nie spodobał, i bierze następny zapakowany w pudełko. Wtem podchodzi do niej ekspedientka z grzeczną uwagą "Proszę nie otwierać perfum i nie wyciągać z pudełek". A ta jak się nie zrobiła czerwona, zostawiła pudełko i wyszła sapiąc do siebie przez zaciśnięte zęby "Afera... Ja wam pokażę!!! Obsmaruję was w internetach. Gdzie te pieprzone testery, pewnie sami darmowe próbki zgarniają do domu. Nie dość, że szpiegujo na każdym kroku, to jeszcze #!$%@?ą"... Skisłem. Normalnie jakaś wredna kobieta...

#coolstory #bekazrozowychpaskow #pasta #heheszki #glupiewykopowezabawy

  • 2
@Diabl0: Chciałem sobie rok temu zrobić prezent na swięta. Padło na perfumy. Poszedlem do rossmana, nie można było powąchać. No to uj, fajna cena , pojde do innego sklepu powącham i wrócę po nie. Ale żeby nie zapomniec jakie to to strzeliłem fote. No i zostałem #!$%@? przez jakąś młoda ekspediętkę :)