Wpis z mikrobloga

Co te #paczkomaty to nawet ja nie :D

Dzisiaj dostałem SMSem info, że paczka już dostarczona do punktu odbioru, ale nie chciało mi się po nią iść. Kilka godzin po tamtej wiadomości dostaję kolejną o takiej treści:

Hej! Paczucha z tej strony. Pisze z Paczkomatu. Ogolnie nie narzekam, ale wiesz jak to mowia 'wszedzie dobrze, ale domu najlepiej'.Prosba: przyjdz juz po mnie


Podoba mi się taka alternatywa dla ponurych kurierów czy innych listonoszów spod znaku trąbki na czerwonym tle.

@paczkomaty_pl pozdro!

Pobierz
źródło: comment_CO3u6QSnkye7AcVxYHN2PYEyzzrYTw4Q.jpg
  • 59
@FarmazonowyMsciciel: Wysylaja takie smsy teraz bo przechodzi przez te paczkomaty mnóstwo paczek i brakuje na nie miejsca. Pare dni temu dostalem sms ze moja paczka czeka PRZY paczkomacie i stoi tam samochod inpostu od 8 do 21. Godzine pozniej przyszedl sms ze jest juz W paczkomacie. Jak poszedlem ja odebrac to faktycznie stal tam samochód i gosc z niego sie ucieszyl ze moja paczka taka duża bo na jej miejsce moze
A ja się wczoraj przejechałem! Choć to wyjątek (korzystam z InPostu już jakiś czas i zawsze wszystko jest tip top) i zapewne wina banku (różowe usługi bankowe here, dawny Alior Sync, bleh), nie mogłem zapłacić kartą za przesyłkę za pobraniem (transakcja odrzucona). Na szczęście stoi on 100 metrów od mojej stancji i wystarczyło podskoczyć i zrobić szybką transakcję przez internet. Ktoś miał już takie jajca?
@mith: @FarmazonowyMsciciel: @florekflorek: Ja to miałem raczej niemiłą przygodę z paczkomatami kiedyś tam zamawiałem prezent - bluzę, dla kolegi na urodziny, które były za kilka dni, zamówienie złożone opłacone wysłane, czekam czekam czekam, nic po kilku dniach po terminie żadnego powiadomienia o dostarczeniu więc dzwonię na infolinię podaję numer paczki i się dowiaduję, że paczka od kilku dni leży w jakiejś centrali bo nie było miejsca w paczkomacie a,
@FarmazonowyMsciciel: Najlepsze są maila od nich, gdzie wrzucane są tekstu typu: W oczekiwaniu na paczkę możesz zawsze powtórzyć sobie kilka hitów z lat 80 i 90. I pomyśleć, że jakbyś wtedy zamówił paczkę to szłaby ona minimum tydzień! (tutaj ten link: http://www.youtube.com/watch?v=ejYxP0DKul8

A kiedyś do odpowiedzi na moje pytanie otrzymałem podpis "To właśnie my Wespół w Zespół staramy się pomagać klientom!" i załącznik http://youtu.be/yQNVB1ghR9c?t=28s