Wpis z mikrobloga

Co te #paczkomaty to nawet ja nie :D

Dzisiaj dostałem SMSem info, że paczka już dostarczona do punktu odbioru, ale nie chciało mi się po nią iść. Kilka godzin po tamtej wiadomości dostaję kolejną o takiej treści:

Hej! Paczucha z tej strony. Pisze z Paczkomatu. Ogolnie nie narzekam, ale wiesz jak to mowia 'wszedzie dobrze, ale domu najlepiej'.Prosba: przyjdz juz po mnie


Podoba mi się taka alternatywa dla ponurych kurierów czy innych listonoszów spod znaku trąbki na czerwonym tle.

@paczkomaty_pl pozdro!

FarmazonowyMsciciel - Co te #paczkomaty to nawet ja nie :D



Dzisiaj dostałem SMSem ...

źródło: comment_CO3u6QSnkye7AcVxYHN2PYEyzzrYTw4Q.jpg

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@FarmazonowyMsciciel: Taka jedna pizzeria z Lublina ostatnio napisała mi maila, że "dawno nic nie zamawiałeś w naszej restauracji. Zapraszamy, obiecujemy że będzie szybko, smacznie i tanio! Czego więcej chcieć?" Ale tytuł przebił wszystko:

Tęsknimy!
  • Odpowiedz
ponurych kurierów czy innych listonoszów spod znaku trąbki


@FarmazonowyMsciciel: Hej! Panowie spod znaku trąbki nie są ponurzy! Jak do mnie przychodzą to zgrywusy wrzucają na moich oczach awizo do skrzynki, takie heheszki, albo jak do firmy podjadą ze sprzętem to radośnie rzucą kartonem wartym 5 tysięcy złotych, no jak tu się nie śmiać?
  • Odpowiedz
@FarmazonowyMsciciel: W Olsztynie raz szły do mnie buty ale byłem w pracy to zostawiłem koleżance pieniądze i kurier nie chciał jej dać bo paczka zbyt dużo warta xD (500 zł). Na drugi dzień musiałem się zwalniać pracy wcześniej bo pracowałem wtedy do wieczora, jechać autobusem 40 minut w jedną stronę i 20-30 minut iść bo to na jakimś zadupiu magazyn i na miejscu usłyszałem "No ma pan szczęście jeszcze jeden
  • Odpowiedz