Wpis z mikrobloga

Dobra, Mirasy i Mirabelki.

Pare osób pytało mnie o kartki z Bali, do kolekcji. Bo zbierają i fajnieby było jakby mieli kartkę z wyspy na której siedzę. Pisałem tymże osobom, że 'może kiedyś'. To może kiedyś przyjdzie w następnym tygodniu. Przy okazji wysyłania #wykopoczta mogę wysłać jeszcze pare kartek.


Ktoś, wybacz Ktosiu, ale nie pamiętam jak się zwiesz i kim byłeś/aś, dawno to było. Pamięć mam dobrą, ale słabą. Podsunął/ęła pomysł na to, że jak ktoś faktycznie ma kolekcję, to niechaj to udowodni.

Udowodnić nie problem, aby udowodnić, że faktycznie zbiera się pocztówki to poproszę o zdjęcie. Na zdjęciu powinno się znaleźć:

- Wasza kolekcja pocztówek

- W kolekcji musi być minimum 15 kartek z różnych części Polski i/lub świata.

- Na karteczce napisany wasz nick z wykopu

- Na tejżesamej karteczne napisany hasztag [#]friqnabali

- Temat pocztówki (co to, patrz niżej).

- Czy chcecie, żeby wam coś napisać na kartce czy sam adres ma na niej być.

Osoby, które się załapią dostaną kartkę z takim tematem jakim będą chciały. Do wyboru:

- Pola ryżowe

- Plaża

- Jakieś miejsce turystyczne np: świątynia.

- Ludzie w strojach 'tubylczych'

- Randomowy widoczek.

Postaram się wybrać najładniejsze (wg mojego gustu).

Kartek wyślę 10 (słownie: dziesięć) do pierwszych dziesięciu osób, które wyrażą chęć otrzymania kartki i udowodnią, że kolekcję mają.

Jeżeli zainteresowanie będzie większe niż 10. Sorry, ale pierwsze 10 osób się liczy. Jeżeli będzie mniej to mogę faktycznie wylosować spośród plusujących. Choć wątpię, żeby taka sytuacja miała miejsce.

Prywatność:

Obiecuję wszem i wobec, że nikomu nie przekażę i nie podam waszych danych, adresów itd. Wiem, że mirko i wykop nie wybacza i dobrze by się to dla mnie też nie skończyło, a i profitu żadnego w tym bym nie miał.

Do 'zwycięzców' odezwę się na PW. Więc miejcie włączone.

Jak pisałem wyżej, gardze plusożebractwem (i tu mam wewnętrzny konflikt), dlatego wpis plusować proszę tylko po to, żeby dotarł do tych, którzy mogą być zainteresowani. Potem możecie je cofać, jakoś specjalnie mi nie zależy na tym. Jak zobaczycie, ze w komentarzach jest już 10 kolekcji dodanych spełniających w/w warunki, to możecie sobie odpuścić plusowanie.


Eeee to chyba już.

#rozdajo #pocztowki #friqnabali #pocztowka #poczta #filatelistyka #bali #indonezja #azja #kolekcjonerstwo
  • 74
  • Odpowiedz
@FriQ: kurde, chętnie bym taką kartkę złapał, ale nie dla siebie, tylko dla rodzicielki mojej, bo ona zbiera kartki. Niestety nie mam jak zrobić zdjęcia, bo mieszkam spory kawałek od niej. Planujesz kiedyś drugą akcję? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz