Wpis z mikrobloga

@ewolucja_myszowatych: No ale po co? Bo nie rozumiem xD Po jednej akcji to bez sensu. Najlepiej po 1000 zł brać poszczególnej spółki, z mniejszym budżetem raczej się nie opłaca.

Daj zdjęcie w garniaku to ocenie, znam kilku maklerów
  • Odpowiedz
@ewolucja_myszowatych:Za bitcoiny obecnie nie można. Był tylko jeden startup który oferował swoje udziały na beesfund.com . Twierdzą, że w przyszłym roku ofert będzie więcej. Akcje normalnych firm możesz kupić na GPW i jest to jedyna rozsądna opcja. Btw: po co ci pojedyncza akcja???
  • Odpowiedz
@McGravier: Pewno żeby szpanować przed laskami tekstem "Wiesz, mam KGHM, PZU, PKO BP, BZW BP ... i tak wymienia a laska po 50 wymienionej spółce to sama garniak mu ściąga ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ewolucja_myszowatych: Jak chcesz sprawdzić czy potrafisz to najpierw pobaw się demówkami (gra giełdowa chyba najlepsza). I pobaw sie długo żeby zobaczyć czy Ci to odpowiada. Kupując jedną akcję nie sprawdzisz czy potrafisz bo to będzie zwykła loteria, nie mówiąc że przy malutkim wkładzie żeby być na plus to akcje musiało by #!$%@?ć w kosmos, bo prowizje to procent od kupna/sprzedaży, ale przy bardzo małych transakcjach jest to z góry określona kwota.
  • Odpowiedz
@ewolucja_myszowatych: Pro here. Zadzwoń do banku, w którym masz konto i poproś o otwarcie rachunku inwestycyjnego. Wpłać hajs, odpal aplikację i kup sobie po 1 akcji, jeśli masz taką chętkę.

Natomiast trudno ci będzie śledzić indeks za pomocą tego portfela, z uwagi na okresową zmianę struktury, jeśli takie jest twoje założenie.

Moja rada: trzymaj się z dala od GPW, a w szczególności od FX. Ja widzę te rynki jako rzędy jednorękich
  • Odpowiedz