Wpis z mikrobloga

Ej #niebieskiepaski, jest rozkmina. Znajomy ze #studbaza wysłał mi tę piosenkę podczas rozmowy na fb. Sprawdziłam też tekst... Gadaliśmy tylko o studbazie. On wie, że mam chłopaka, ja wiem, że on dziewczynę. I tak po prostu wysyła mi ten utwór.

On sobie coś wyobraża, czy ja już nie wiem, co sobie pomyślałam? Mamy bardzo dobre relacje, dogadujemy się bez problemu. Czy po prostu chciał się podzielić tą piosenką?

#rozkmina #niebieskiepaski #kiciochpyta
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnnMari: a to facet musi sie z wygladu podobac, by Ci na nim zalezalo? :D no prosze - nie chce siac fermentu dzis, ale to takie hmm.. no puste troche.

  • Odpowiedz
@PsichiX: musi mieć coś w sobie. I owszem nie ukrywam, że pierwszy czynnik, dla którego my i Wy patrzymy na innych to wygląd. Taka jest natura, a jej nie oszukasz. Zależy mi na moim niebieskim i tyle
  • Odpowiedz
@AnnMari: jesli pozwolisz, rozwine nieco te dyspute, bo nie zgodze sie z paroma rzeczami:

musi miec cos w sobie


No ale czy ktoras z Was wie wlasciwie czym jest "to cos"? Bo ciagle sie slyszy ten utarty schemat odpowiedzi, ale jak sie zapytasz takiej co to jest, milknie i traci wartosc argumentow
  • Odpowiedz
  • 0
@amidja: nie. Po prostu gadaliśmy o zajęciach ze studbazy i nagke link. Napisałam, że fajna czy coś takiego, a on, że też ja bardzo lubi i tego wykonawcę i dalej gadaliśmy normalnie. Nie chcę nic tutaj snuć, ale jakoś nie wierzę, że to przypadek...
  • Odpowiedz
@AnnMari: hmm to może faktycznie chciał po prostu się podzielić czymś co mu się podoba, szczególnie, że piszesz, że się lubicie :)? Dla pewności zawsze możesz zacząć się rozwodzić jak bardzo jesteś szczęśliwa ze swoim chłopakiem i jaki on cudowny jest, powinien skumać o co chodzi :)
  • Odpowiedz
@AnnMari: "Cause all of me loves all of you, love your curves and all your edges, all your perfect imperfections" sorry, ale ja przypadkowo nikomu piosenki z takim tekstem bym nie wysyłał. ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@PsichiX: jak dla mnie " to coś" jest nieokreślone i nie do opisania, ale oznacza zespół cech danego osobnika, które sprawiają, że chce się do niego wracać, spędzać z nim czas, tęsknić za nim. I na pewno nie jest to wygląd, bo gdyby to dla mnie było jedyne kryterium to na bank nie byłabym z moim niebieskim ;)

A z tym wyglądem to chodziło mi o pierwsze wrażenie, które oczywiście
  • Odpowiedz