Wpis z mikrobloga

Ej #niebieskiepaski, jest rozkmina. Znajomy ze #studbaza wysłał mi tę piosenkę podczas rozmowy na fb. Sprawdziłam też tekst... Gadaliśmy tylko o studbazie. On wie, że mam chłopaka, ja wiem, że on dziewczynę. I tak po prostu wysyła mi ten utwór.

On sobie coś wyobraża, czy ja już nie wiem, co sobie pomyślałam? Mamy bardzo dobre relacje, dogadujemy się bez problemu. Czy po prostu chciał się podzielić tą piosenką?

#rozkmina #niebieskiepaski #kiciochpyta
  • 51
  • Odpowiedz
@AnnMari: a wczoraj cumpela mi wyjasnila to podobnie - jest to cos, co sprawia ze mimo iz rozowa moze miec slaba punktacje ogolna, to lubie i chce z nia przebywac i interesowac sie nia dalej :)
  • Odpowiedz
@AnnMari: Najlepiej zagadaj go na luzie o tę piosenkę przy najbliższej okazji, jak go będziesz widzieć, bo moim zdaniem nieprzypadkowo Ci to wysłał, zwłaszcza, że zrobił to z dupy, w trakcie normalnej rozmowy. Co innego podczas rozmawiania o muzyce, wtedy nie byłoby w tym nic dziwnego.
  • Odpowiedz
@AnnMari: Jak facet ci takie coś wysłał to wiedz że coś się dzieje. A co to zakochać się w zajetej lasce już nie można. Miłość nie wybiera. Może ta jefo już go znudzila a Ty przynioslas mu świeży powiew.
  • Odpowiedz
@AnnMari: no dobra ale ten koleś niekoniecznie musi wiedzieć, że kochasz i nie zamierzasz. Przecież możesz:

- kochać i zamierzać (tak, zdarzają się takie przypadki #logikarozowychpaskow)

- nie kochać i zamierzać.

Jak nie spróbuje to się nie dowie. Wiele kobiet jest z byle kim, bo akurat nie ma w pobliżu księcia z bajki.
  • Odpowiedz