Wpis z mikrobloga

Siema Mirki, może ktoś wcześniej miał podobny problem i wie jak go rozwiązać. Chodzi o to, że przy odtwarzaniu filmów na youtube co jakiś czas trzeszczy dźwięk. Przeglądarka Chrome, Windows 8. Flash Player aktualny, kombinowałem z wtyczkami (w Chrome były dwie włączone) na przemian je wyłączałem. Zaktualizowałem ostatnio sterowniki od dźwięku, mimo, że to nowy komputer. Nie ma też możliwości, by parametry komputera były za słabe, bo na dużo gorszym sprzęcie wszystko działało dobrze. Instalowałem różne przeglądarki i nic nie pomogło. Jakieś pomysły co może być nie tak?

#pomoc #kiciochpyta #przegladarki #komputery #chrome #windows8 #informatyka
  • 14
@beer_man: przy oglądaniu seriali, filmów itp. na innych playerach jest ok, tak sama o przy odtwarzaniu muzyki normalnie z komputera. W sumie to najmocniej jest to słyszalne na youtube, ale to też ze względu na to, że najczęściej korzystam. Przegrzebałem wszystkie elektrody itp. ale nic nie pomaga, żadne starsze wersje flasha, w chromie mam wyłączony html5 jakimś rozszerzeniem i nadal jest tak samo.. :/
@beer_man: Mam upc właśnie, ale wcześniej wszystko działało, na kobiety laptopie jest z resztą też ok. Obraz śmiga dobrze, nawet w najlepszej rozdzielczości. To też nie jest tak, że ciągle trzeszczy, tylko co jakiś czas tak jakby przerywa dźwię, co strasznie #!$%@?
@o_o: Na netebooku tez mi działa przez wifi, a przez pc po kablu się #!$%@?, w sumie nie jest to stałe, ale ogólnie to upc przebudowuje swoją infrastrukturę kabli i zwiększa przy tym prędkości i pewnie stąd te nieudogodnienia.