Wpis z mikrobloga

Mireczki, zrobiłem dobry uczynek :)

A było tak. Jadę sobie z Warszawy do miasta rodzinnego, patrzę, a mija mnie idiota za kierownicą z małym dzieckiem na przednim siedzeniu i z tyłu z dwójką innych dzieci. Wszyscy bez pasów. Dziecko na przednim siedzeniu ledwo widoczne, czyli pewnie dodatkowo bez fotelika. Idiota jechał w terenie zabudowanym spokojnie ze 100 km/h. No to łapie za telefon, 112, łączy mnie z centralą i tłumacze sytuację. Miła pani przekierowuje mnie na Policję i powtarzam Panu w słuchawce to samo. Marka, model, Numer rejestracyjny, kolor, kierunek jazdy. Pan przyjął zgłoszenia interaktywna najlepsze :) po 5 minutach radiowóz na sygnalach siedział wariatowi na ogonie :D

Dobrze, że dalej nie pojechał. Może panowie z Policji wbija co nieco to tego jego pustego łba.

#chwalesie #oswiadczenie #policja #112
  • 25
  • Odpowiedz
@cherryq: Przez Ciebie pewnie doszło gościowi pewnie #!$%@? mandat over 9000, hajsem pewnie nie sra jak ma 3 dzieci(pewnie matka #!$%@? na 3 etaty dlatego jej nie bylo w samochodzie), pewnie slabe prezenty w tym roku dostana. Takie polskie mysle byle #!$%@?ć bliźniemu i #!$%@?ć.
  • Odpowiedz
@cherryq: Dostaliśmy grypsa od Miętusa! Że się rozprułeś i chłopaków posprzedawałeś! Że jesteś frajer z wolności! #!$%@? ci w dupę, nygusie! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz