Wpis z mikrobloga

Orientuje się może ktoś z was, na czym polega ta promocja z nielimitowanym internetem LTE z orange? Karolak drze papę, że super szybko, bez limitu i jakichś kruczków. Faktycznie włączyło mi się LTE i używam mojej Lumii jako hotspota w pracy, ale wczoraj przyszedł mi sms o treści "pozostało Ci jeszcze 20% na transmisje danych w ramach limitu dla Twojego abonamentu" a dziś z rana "pobrałeś 0,5 Gb. Dalszy transfer jest ograniczony według twojego planu taryfowego". Mam abonament za 49 zł. Wychodzi na to, że ten LTE no limit to zwykły pic na wodę?

#pytanie #orange #lte #sieci
  • 11
@JestemFenkiem: Nigdy takie oferty nie będą prawdziwe, ponieważ w przeciwieństwie do smsów i udostępniania możliwości rozmów dane pakietowe kosztują firmę znacznie więcej (nie wiem dokładnie ile, ale z tego co pamiętam to przynajmniej 10x) i by im się to nie opłaciło.
@JestemFenkiem: działą to mniej więcej tak, że jak masz zasięg lte to nie ściąga ci z pakietu danych, ale jak tlyko się rozłączy to ciągnie z tego co masz w abonamencie. do tego, żeby działoło to darmowe lte nie możesz mieć wyczerpanego pakietu danych z abonamentu