Wpis z mikrobloga

Mam Androida. I to jest koszmar. Mam dużo cierpliwości, ale mam swoje granice.

Nie mam zamiaru wydawać grubych pieniędzy na Nexusa bo mnie nie stać a chciałabym normalnie DZIAŁAJĄCY telefon, bez potrzeby resetowania go co parę dni.

Gdy rozmawiam przez Skype, to co chwila pojawia mi się szary ekran z białym napisem "Inicjuję..." i nijak nie mogę tego szybko skillować. Jak chcę wtedy przejść do ekranu, gdzie mogę killować włączone aplikacje to damski głos gada mi wtedy "Proszę czekaj". Nie, nie będę czekać i nie chcę ciebie aplikacjo kimkolwiek jesteś! To są jakieś żarty, żeby bez mojej ingerencji coś mi się włączało samo z siebie i nie mam jak tego wyłączyć w ustawieniach. Wyłączyłam wybieranie głosowe (czy jakoś tak), bo także podczas rozmowy na Skype samo mi się to włączało i był ekran z wybieraniem głosowym gdy ja NIC ale to NIC nie klikałam. No i co? Nadal samo się włącza do jasnej anielki. Oczywiście standardem jest, że nie mogę mieć jednocześnie mieć 2 aplikacji włączonych (np. Wykop i jakdojade) bo jest 50% szans na to, że mi się telefon zawiesi. A jak zawiesi to na amen, bo czasem muszę WYJMOWAĆ BATERIĘ i wkładać ponownie bo inaczej nie uruchomię telefonu.

Jak przy podobnych bebechach telefon od Apple sobie z takimi rzeczami radzi a ja muszę się użerać z szybko padającą baterią, częstym zawieszaniem się systemu, dziwnymi rzeczami które pojawiają się same z siebie, niemożnością rozmawiania przez słuchawki bo głośność jest na maksimum a jest tak cicho że nic nie rozumiem co rozmówca ma do przekazania i wiele, wiele innych rzeczy.

Mam Samsunga Galaxy S jedynkę. Tak, niby stary telefon ale jakoś produkty Apple prawie tak samo stare sobie radzą doskonale.

Jestem oburzona.

I nienawidzę Androida.


#gorzkiezale #cotahannah #android #bojowkaandroid daję ten tag żebyście wiedzieli że ten system jest inwalidą znacznego stopnia
H.....a - Mam Androida. I to jest koszmar. Mam dużo cierpliwości, ale mam swoje grani...

źródło: comment_6LmiRwAUtN6WXbFIPvem61WAWtsKny63.jpg

Pobierz
  • 97
  • Odpowiedz
@Hannahalla: Nie ma to jak porównywać Galaxy s do iPhone za kilka tysięcy. Masz po prostu za słaby telefon, świat idzie do przodu i wiadomo, że wymagania sprzętowe rosną.
  • Odpowiedz
@Hannahalla: to wyjeb sgsa i wróć do nokii na symbianie. Ja mam starą xperie j, dużo aplikacji na niej, parametry ma do dupy i nigdy mi nie mulila (mam półtora roku bez hard resetu) nie wiem co wy robicie z tymi telefonami
  • Odpowiedz
@Hannahalla: IPhone ma tylko kilka urządzeń, android ma kilka tysięcy różnych urządzeń o różnych podzespołach. Powiedz mi, co będzie łatwiej zoptymalizować?

Zrób sobie factory reset, bo może masz jakiś syf.
  • Odpowiedz
@Hannahalla: zainwestuj pare złotych w S2 lub tak jak poprzednicy wspomnieli jakąś Nokie i wszystko będzie śmigać. Spróbuj odpalić The Elder Scrolls V: Skyrim na Comodore. Nie da się! Tak samo nie oczekuj od starego Galaxy, że wszystko będzie Ci śmigało.
  • Odpowiedz