Wpis z mikrobloga

Już pisałem parę dni temu ale się powtórzę

ej mirasy sprawa jest.


Ostatnio zostałem zaproszony na imprezę andrzejkową - przebieraną przez #rozowypasek 8/10. Jedynym wymogiem żeby wejść na imprezę jest wspomniane wcześniej przebranie. Nie byłoby problemu gdyby nie to, że mam ultra mało siana. Czy jest ktoś kto ma i mógłby pożyczyć jakiś strój z haloween albo ma strój np batmana, świętego mikołaja cokolwiek. W grudniu dostaję sianko i w jakiś sposób bym się odwdzięczył, a różowy jest na prawdę wart tego żeby się pofatygować. Impreza jest 29 listopada we #wroclaw

  • 30
@filiprock: Chcesz dobry patent na przebranie? Służe pomocą

1. Janusz - typowy Janusz wąs. Zapuszczasz Wąsa, bierzesz stare rzeczy z chaty i wio. Mój komplet kosztował ok 2 zł (piwo VIP + relamówka z biedry). Białe skarpety po pachy, krótkie spodenki (bardzo krotkie al'a Gracjan, teraz mogą być kalesony), biała koszulka z jakimś nadrukiem lub koszulki typu "piwo to moje paliwo". Czapeczka jakaś darmowa - z jakąś reklamą firmy. Do tego
@M4h00n: pomysły bardzo spoko (szczególnie ten z kalendarzem adwentowym) tylko do końca miesiąca mam 10 zł :D więc wydawanie tego na spray trochę mnie nie urządza. gdyby nie hajs to już pewnie bym coś ogarnął. Chociaż podsunąłeś mi pewien pomysł :D

@qubeq: student/geek/metal/żul itd odpada. tak uznała rada imprezy :<