Wpis z mikrobloga

Ej #pcmasterrace

To ten komp za półtorej kafla co pociągnie GTA na 4k i 60fps?

http://allegro.pl/komputer-i7-8x4-0ghz-16gb-gtx970-4gb-1tb-700w-gry-i4796792644.html

Intel Core i7-4790

4 rdzenie, 8 procesorów logicznych (HyperThreading)

3.6GHz, Turbo Boost 4,0GHz,

8MB cache

Płyta główna MSI H81M-E34

Zainstalowana Pamięć RAM 16GB DDR3 1600MHz

Maksymalna ilość pamięci 16GB DDR3

Gniazda pamięci (w sumie / wolne) 2/0

Karta graficzna GeForce GTX 970

Pamięć karty graficznej 4GB GDDR5 256bit

Dysk twardy Seagate 1000GB (SATA3, 64MB cache, 7200RPM)

Koszt: 3999zł

Żal mi Was ;)

#pcmasterdebilizm

#konsolemasterrace

#ps4

#xboxone
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Fr33: szkoda tylko że na PC gry nie sprzedasz a na konsoli tak, więc cena komputera cały czas się powiększa względem konsoli
  • Odpowiedz
@BigSW: jedno i drugie rozwiazanie ma swoje plusy i minusy. Na konsoli fajne jest to ze wkladasz plytke i grasz bo jebia Cie wynagania. Natomiast minusem jest to ze na konsoli nie zrobisz nic poza w/w graniem. Ja akurat pracuje na macu ale np do zabawy grafika nadal wykorzystuje pc takze dla mnie konsola nie ma najmniejszego sensu. Nie miej jednak partyjka w fife czy tekkena przy piwie ze znajomymi
  • Odpowiedz
@Fr33: dlatego ja mam takie wojenki w dupie, i mam, i konsolę, i komputer do gier, ale dużo bardziej wolę konsolę, chociażby dla samej forzy horizon 2 warto mieć xone, ta gra zjada każdą grę wyścigową, tak samo jak wiele innych AAA exów, sunset overdrive, infamous, forza 5, killzone, nowy uncharted, tlou, to są gry dla których warto mieć konsolę, i gry które prawdziwy gracz powinien zobaczyć
  • Odpowiedz
@BigSW: Byc moze kiedys sie skusze na moja pierwsza w zyciu konsole wlasnie ze wzgledu na exclusivy. W szczegolnosci interesuje mnie The last of us bo to ponoc bardzo ciekawa gra.
  • Odpowiedz
@Fr33: TLoU to nie jest ciekawa gra, to jest najlepsza gra w jaką grałem, i szczerze powiedziawszy fabularnie bije gta v na głowę, znakomita, naprawdę polecam

zawsze możesz kupić PS3, teraz już nawet za 300zł, tylko do tego i najwyżej sprzedać, ja tak jakieś 1.5 roku temu zrobiłem jak wyszła
  • Odpowiedz
@BigSW: myslalem tez nad tym ale zas kupywanie konsoli dla jednej gry to takie troche dziwne. Gdyby gta v nie wychodzilo na pc to pewnie bym sie skusil juz wczesniej a tak to zostaje mi tylko opinia innych ()
  • Odpowiedz
@Czarnuch: BF4 jest stara gra, powstala na start, ma tylko 900p, 60fps jest w serwrze 32 osobowym, powyzej 32 mamy ~ 30fps. Granie bedzie normalne, klawiatura w ta gre bo padem idzie slabo, albo to galki psowe sa kiepskie albo pad bo nie przypominam sobie takiego zeza w celowaniu na padzie od 360.

Konsole sa slabe, ida na kompromis - dostaniemy dobra rozdzialke i filtry, efekty, tekstury ale wszystko kosztem "draw distance" - w GTA, KZ czy BF4 bez problemu widac wiele rzeczy ktore sie rysuja/poprawiaja bo sie do nich zblizamy.

O takie cos mi chodzi na przykladzie
  • Odpowiedz
@signap: Pewnie że tak, do tego nawet w przypadku słabszych komputerów zawsze jest możliwość ze ktos zmodzi tą gre wycinając niektóre hires textury i zamieni je na słabsze przez co nawet dosyć nowe gry odpalisz na starym komputerze. Z konsolą niestety już tak się nie pobawisz.
  • Odpowiedz