Wpis z mikrobloga

Morning Mirki !

Bez zbędnego pi2340lenia że to mój pierwszy wpis (a jednak...) ;

#wyborysamorzadowe2014 tak bardzo. Siedzę na komisji w moim mieście #lublin

Historii z tego dnia byłoby wiele (możliwe że o kilku jeszcze napiszę) , ale teraz tylko o tym, czym legitymowali się w pełni zdrowi na umyśle (mogłoby się wydawać) wyborcy.

Otóż, były dwie karty kredytowe (trzecia była podana nieświadomie, więc nie liczę)

Legitymacja szkolna (w gorszym stanie niż 30-letnie bmw e36 (tak, ten samochód może mieć już tyle lat) )

Książeczka wojskowa (z adresem napisanym ołówkiem i brakiem PESELu, ale Pan Typowy Janusz tak się kłócił i pluł jadem, że w końcu uznaliśmy jego rację, bo jeszcze palpitacji by dostał, zgon w komisji i przedłużyliby godziny pracy...)

Książeczka zdrowia

I najlepsze



Tak w ogóle, to podpisałem jakiś guwnopapier, o tajemnicy wyborów czy jakoś tak, więc nie wiem czy nie stałem się właśnie I Kryminalistą Rzeczypospolitej Polskiej.

Dziękuję za uwagę.

#coolstory #truestory #wybory
  • 24
@AeratorWertykulator: No i w czym problem? Wystarczy dokument umożliwiający ustalenie tożsamości. To jeśli na podstawie książeczki wojskowej możesz ustalić tożsamość, to w czym problem?! Jaki masz problem z legitymacją szkolną?! Jeśli wyborca 14 listopada uzyskał bierne prawo wyborcze to niby czym ma wykazać swoją tożsamość?! Paszportem polsatu kuwa?!

Czytałeś ty wytyczne PKW?! Czy jesteś taki super, że i tak wiesz lepiej???

ale mnie zdenerwowałeś, nie zasnę...
A nawet jeśli to po prostu nie możemy ich przyjmować i tyle :D tak było na świętym szkoleniu.


@AeratorWertykulator:

Kolego, jak ty tak te wybory przeprowadzałeś, jak ci taki shit wkręcali, to nie dziwota że tera taka chryja i ambfatima jest. Dali wam chociaż instrukcję wydaną przez PKW na te wybory? Czy jakiś wielce mądry Janusz "Co To Się Zna" powiedział, a wy łykaliście beznamiętnie jak peliksy? Ja wiem, że to