Wpis z mikrobloga

@zima65: Ty widziałaś ładną twarz xD

@Czeski_Szwagier: Dam Ci radę po której poczujesz się lepiej i znikną wszystkie Twoje problemy.

Od tej chwili uwierzysz w siebie i to że możesz coś zmienić:


!Ogarnij się


( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Czeski_Szwagier: Jak będzie na Ciebie też leciała to samo się to jakoś potoczy. A co do chudnięcia to co z tego, że musiałbyś schudnąć 50 kilo żeby być w pełni szczupłym? To nie znaczy, że dopiero po 50 kilo zauważysz różnicę bo z każdym dniem będziesz wyglądał lepiej i czuł się lepiej. Pamiętaj w zdrowym ciele zdrowych duch!

Moim zdaniem powinieneś też coś zrobić żeby więcej wychodzić do ludzi a praca
@Czeski_Szwagier: Powiedzmy sobie szczerze, kto potrafi gotować od razu? Chyba nikt. Zaczynałem od prostych przepisów z Internetu, bo potrafiłem nawet wodę przypalić.. Zapotrzebowanie kalorii można zmienić, tylko musisz tego chcieć. Wspomóż się techniką, zacznij liczyć kalorie chociażby poprzez aplikację na telefon i obcinaj o 100 kalorii tygodniowo aż do unormowania zapotrzebowania. Co do znajomych, to wydaje mi się, że sam się odseparowujesz od ludzi, unikasz ich, bo boisz się tego samego
@artos: Po prostu czuję się nieswojo w kontaktach z obcymi ludźmi. Nawet kasjerka w sklepie wydaje mi się że się na mnie krzywo patrzy i zaczynam się pocić... Próbowałem kiedyś żreć jakieś sałatki itd, ale nic to nie dawało, po prostu żarłem i sałatki i to co do tej pory.
@Jurodiwy: Bałem się przede wszystkim odrzucenia, czy to w kontaktach z rówieśnikami, czy z dziewczynami. Potem uświadomiłem sobie jedno, że jednak każdy się tego boi i nie powinienem z tego powodu unikać ludzi. Miałem się za innego, w sumie to chyba uważałem się za lepszego od innych, wszystkich traktowałem z góry i to ja ich odrzucałem, a nie oni mnie jak sądziłem na początku.